На конкурс п’єс «Драма.UA» надійшло понад 100 аплікацій з цілої України

конкурс п’єс «Драма.UA»

Організатори ІІІ Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» отримали цього року 110 заявок від драматургів з цілої України.

На конкурс надіслали твори автори з понад 30 міст та містечок, зокрема з Києва, Львова, Донецька, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Рівного, Ужгорода, Вінниці, Тернополя, Сум, Кіровограда, Миколаєва, Херсона.

На сьогодні оргкомітет конкурсу формує лонг-ліст творів для розгляду журі, який буде оприлюднений 6 серпня. До складу журі ІІІ Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» цьогоріч увійшли театрознавець та перекладач Юлія-Анна Франко (Нью-Йорк, США), театрознавець, координатор культурних проектів, перекладач Марія Ясінська (м. Київ) та драматург і художник-концептуаліст Павло Ар’є (Львів-Кельн, Німеччина). До 1 вересня буде визначено фіналістів конкурсу. Переможця цьогорічного змагання драматургів оголосять під час фестивалю «Драма.UA», що триватиме у Львові з 27 по 30 вересня цього року. П’єси-переможці будуть представлені під час фестивалю у вигляді сценічних читань.

Навесні 2012 року фестиваль «Драма.UA» оголосив черговий конкурс п’єс, спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до літературних видань. До конкурсу приймалися авторські, неопубліковані і непоставлені п’єси на будь-яку тематику, написані українською мовою, її діалектом, або суржиком.

Більше інформації про Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA» можна знайти на сторінці http://drabyna.org/drama/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *