Третій півфінал Галицької ліги КВН 2011. Фото
Сьогодні відбувся третій півфінал Галицької ліги КВН сезону 2011. В грі брали участь V.I.P. (Тернопіль), Joker (Львів), І так далі (Острог), Валєра (Львів) та Чорнобровці (Дубно).
![Третій півфінал Галицької ліги КВН 2011 Третій півфінал Галицької ліги КВН 2011](https://lh3.googleusercontent.com/-RPvJG8BsW3k/TqR1J0qLNWI/AAAAAAAAEnI/LYzzeW_GOHs/w500-h375-k/2011-10-23-kvn-galka-62.jpg)
Результати гри:
Валєра (Львів) – 18.4
VIP (Тернопіль) – 18
І так Далі (Острог) – 17
Joker (Львів) – 15.4
Чорнобровці (Дубно) – 15.4
Таким чином у фіналі візьмуть участь команди Хватило не фантизиї (Мукачево), Оптом дешевше (Тернопіль), Валєра (Львів), VIP (Тернопіль) (як команда що набрала найбільшу кількість балів посівших 2-ге місце) та команда, яку обрало жюрі Найс (Львів).