Другий чвертьфінал Галицької ліги КВН 2011. Фото
У неділю, 5 червня, в кінотеатрі ім. О.Довженка відбулася друга гра 1/4 фіналу Галицької ліги КВН 2011. Перед літнім відпочинком глядачі хотіли набратися гарного настрою, а команди – зробити свій відпочинок приємним (в разі потрапляння в наступний етап ліги).
У другомі чвертьфіналі брали участь: Оптом дешевше (Тернопіль), Найс (Львів), В алєра (Львів), Волиняки (Володимир-Волинський), Pazitiff (Львів), Емансіпе (Луцьк), Чорнобровці (Дубно), ТроЄ (Львів), БезНа (Вінниця), ЗакомПО100ваНІ (Львів), Фізматівська Шпана (Дрогобич) та Мак (Тернопіль) .
Гра , як і попередня була поділена на два блоки. Перший значно видався слабшим аніж другий, не такий рівний і не такий… смішний. Знову приходиться констатувати малий запас номерів та жартів у деяких команд. ЗакомПО100ваНІ (Львів) спромоглися змінити назву, але побільше свіжих жартів так і не вдалося побачити, знову дається взнаки дві ліги у Львові і виникає питання з точки зору глядача, навіщо ходити на дві гри, якщо багато команд показують ті самі номери, навіть не напружуючись хоч трохи поексперементувати.
![Найс Львів Найс Львів](https://lh5.googleusercontent.com/-1Px68EPoT34/Te1GbU-ySTI/AAAAAAAADtg/73i9cvijwxU/kvn_galka_05062011-25.jpg)
Дуже приємно вразив “Найс”, навіть незважаючи на знайомі жарти команда показала як навіть на старих жартах можна завести публіку. Інтерпретація та нові сюжетні лінії в вже почутих жартах сприймалися зовсім по іншому, крім того використовуючи частку старої програми команда не лінується, не зупиняється а додає нових, чому слід повчитися молодим командам, які з ліги в лігу возять одну програму.
Власне виступ “Найсів” став одним з найнепередбачуваніших та найцікавіших, в плані неординарного та незвичного гумору. Було видно, що хлопці справді не “напрягаючись” отримують кайф від гри.
Слід відзначити і старання новачків з Дрогобича. Фізматівська шпана гідна похвали навіть лише за те, що зуміла привезти до Львова з собою групу підтримки. Інша річ, що ще потрібно працювати і працювати над самою командою та над номерами. Як зазначив Сергій Дзядик “Команда з дещо незвичним для львівської публіки гумором, то ж є ще над чим працювати”.
![ТроЄ (Львів) ТроЄ (Львів)](https://lh6.googleusercontent.com/-LbqM2jD9IQw/Te1GjCOElZI/AAAAAAAADvo/p1G1O-OiIx4/kvn_galka_05062011-59.jpg)
Приємний та вишуканий гумор від Волиняк, “жіночий” від Емансіпе, Чорнобривці зі своїм Лєвіном і поетичною розминкою (власне також дуже непогана команда, яка вперше грала на львівській сцені), Pazitiff – в цілому рівна гра, але запам’яталася найбільше ДАІшниця Таня. Троє – прибирання з Містером Пропером, відео підготовка до сезону, деякі відповіді на розминці.
![Валєра (Львів) Валєра (Львів)](https://lh4.googleusercontent.com/-JauMmHZDFwg/Te1GmB42B1I/AAAAAAAADwU/q8Z5EP9yxrA/kvn_galka_05062011-70.jpg)
Мак з Тернополя – досить непогана гра, але зважаючи на неповний склад, мабуть саме цього забракло щоб втиснутися у півфінал.
БезНа (Вінниця) – практично “ніяка” розминка, і як наслідок навіть більш-менш рівна гра в фристайлі також відкинули хлопців за межі наступного кола.
Переможці студліги Валєра – жіночий гумор, “блондинські” жарти, досить цікаві мініатюри і деілька вдалих відповідей на розминці зробили своє діло – є всі шанси поборотися і за фінал.
![Оптом дешевше (Тернопіль) Оптом дешевше (Тернопіль)](https://lh3.googleusercontent.com/-XZBM7t31UxI/Te1GmZ-kZoI/AAAAAAAADwY/ZSCunlVnZmQ/kvn_galka_05062011-71.jpg)
Про “Найсів” двічі писати не варто, хлопці могли б і перше місце взяти, єдине, що цьому завадило – поганий старт на розминці.
Оптом дешефше – прекрасна гра, гідна навіть півфінала, очевидні фаворити. Всі номери поставлені, динамічність, неперевершений фонтан гумору. Найбільше запам’яталася просто мега-сценка з бабусею і ввімкненим комп’ютером, навіть не сама суть сценки, а акторська гра і швидкість, з якою вилітали кнопки з клавіатури від ударів палицею по ній=). Тернополяни – потенційні фіналісти Галки.
Результати гри:
Оптом дешевше (Тернопіль) – 14.0
Найс (Львів) – 13.2
Валєра (Львів) – 12.8
Волиняки (Володимир-Волинський) – 12.2
Pazitiff (Львів) – 12.0
Емансіпе (Луцьк) – 11.6
Чорнобровці (Дубно) – 11.6
ТроЄ (Львів) – 11.6
БезНа (Вінниця) – 11.2
ЗакомПО100ваНІ (Львів) – 11.0
Фізматівська Шпана (Дрогобич) – 10.8
Мак (Тернопіль) – 10.6
Отже у півфіналах восени у Галицькій лізі КВН гратимуть:
VIP (Тернопіль),
Basta (Львів),
Хватило не фантазії (Збірна Мукачево),
І так далі (Збірна Острога),
Вікенд (Тернопіль),
Joker (Львів),
Автостопом до Огайо (Чернівці),
Оптом дешевше (Тернопіль),
Найс (Львів),
Валєра (Львів),
Волиняки (Володимир-Волинський),
Pazitiff (Львів),
Емансіпе (Луцьк),
Чорнобровці (Дубно),
ТроЄ (Львів).