Міжнародний джазовий фестиваль – Alfa Jazz Fest

Міжнародний джазовий фестиваль – Alfa Jazz Fest
Міжнародний джазовий фестиваль – Alfa Jazz Fest

3-5 червня 2011р. у Львові відбудеться грандіозний джазовий open-air Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest. Цією подією в західній Україні розпочнеться фестивальне літо Європи. Масштабність проекту зумовлена тим, що протягом трьох фестивальних днів джазова музика лунатиме з трьох відкритих сцен в центрі Львова – сцена на площі Музейній біля Домініканського Собору, сцена на площі Ринок, та велика гала-сцена із партером більше як на 1000 місць в Парку Культури ім. Б.Хмельницького, де заплановані концерти легендарних джазових музикантів сучасності.

Серед більше ніж 15 колективів львів’яни та гості фестивалю почують славетних зірок світового джазу. Безпрецедентним буде склад учасників, які виступатимуть на головній сцені Alfa Jazz Fest в Парку Культури: квартет Джона Скофілда (США), група Spyro Gyra (США), проект Білла Еванса «Soulgrass» (США), зірковий квартет Jeff Lorber Fusion (США) та легенда джазу –  музикант першої величини Рон Картер (США) в складі Golden Striker Trio (разом із Петом Мартіно і Малгрю Міллером). Серед зірок на сценах в центрі міста будуть блюзмен Вестай Джексон (США), Андрій Кондаков (Росія), група Apple Tea (Білорусь), а також найцікавіші талановиті українські колективи з Києва, Харкова та Львова.

Львів обраний місцем проведення Alfa Jazz Fest не випадково, адже це місто з давніми культурними традиціями, цікавою історією та унікальною архітектурою.  Територіальне розміщення і постійно зростаюча популярність серед туристів творять феномен фестивального міста в Україні, в якому унікальна архітектура та європейська атмосфера сприяє сповна насолодитись джазовою музикою різних стилів та напрямків під відкритим небом.

Програма Alfa Jazz Fest побудована таким чином, що пересуваючись містом від сцени до сцени можна почути усі фестивальні концерти не пропустивши жодного звуку. Крім того,  в перші вихідні літа, Львів заживе своїм «джазовим» життям, адже на вулицях міста відбуватимуться перформенси та інші так звані колоджазові події, в яких будуть задіяні митці, учасники та гості фестивалю.

Важливою рисою Alfa Jazz Fest, при високому рівні події, стане його демократичність та доступність. Дві сцени в центрі міста (біля Домініканського Собору та на Площі Ринок) будуть безкоштовні для усіх бажаючих. В свою чергу, на головну гала-сцену Фестивалю в Парк Культури відвідувачі зможуть придбати квитки на місця в зручному партері під накриттям за доступними цінами (100-500 грн), а також, дотримуючись демократичного формату події, буде можливість розміститись в пікніковій частині парку цілком безкоштовно. Організатори Alfa Jazz Fest сподіваються, що Фестиваль стане одним із культурних надбань Львова та чудовим подарунком для Міста. Як зазначив творчий куратор Alfa Jazz Fest, відомий організатор джазових концертів в Україні, Олексій Коган: «Alfa Jazz Fest без сумніву увійде в історію як масштабний і достойний джазовий опен-ейр в Європі!»

Довідка:

Ініціатор створення фестивалю – Альфа-Груп
Творчий куратор – Олексій Коган
Генеральні спонсори – Альфа-Банк та Компанія «Київстар»
Організатор фестивалю – компанія «Леополіс Джаз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *