Група «Шоколадка» представила нового Black Boy
![Група «Шоколадка» Група «Шоколадка»](https://lh6.googleusercontent.com/_VRaHjdAI44s/TaNR5gBc8sI/AAAAAAAACxs/uwm9HsXYYMA/shokoladka_11042011.jpg)
Група «Шоколадка» стала справжнім відкриттям року в українському шоубізі. Їхній кліп та пісню «Хочу літа» знає практично кожен, вони більше місяця лідирували в Україні за кількістю завантажених рінгтонів та реалтонів пісні «Хочу літа» серед пісень українських та російських виконавців.
Фани всю зиму чекали чогось новенького від екзотичного дуету. От прийшла весна і група «Шоколадка» презентує не тільки нову пісню, але й представляє нового учасника. Звати його Ян. Сам він з Камеруну і, хоча в Україні тільки 7 місяців, дуже добре говорить українською.
Новий сезон Галя та Ян розпочали з нової фотосесії та поки що неофіційної прем’єри нового треку Black Boy.