Наталка Карпа стала ангелом і продемонструвала всім свою світлу голову

Співачка Наталка Карпа продемонструвала свої білі локони, гострий розум та неабияку кмітливість на зйомках нового проекту Нового каналу «Світлі голови». Формат шоу дуже близький до гри «Що? Де? Коли?» лише з блондинками у головній ролі. В принципі і питання за своєю складністю ніскільки йому не програють. Хоча блондинки без варіантів знають «що» хочуть купити, «де і коли» це будуть продавати зі знижками, але… щоб у всіх сферах так добре орієнтуватися – це розуму не зрозуміти. Звичайно ж, якщо він знаходиться не в світлій голові.

Наталка Карпа: «Дуже люблю Італію, тому на питання про неї знала практично всі відповіді. Питання були різними: інколи дуже складними, іноді правильну відповідь ми знаходили на перших секундах обговорення. Ще один пікантний момент – кожна учасниця гри, щоб дістати для команди запитання, повинна була пролізти під столом, добратися до центру, де лежали конверти, вибрати один з них і вручити його ведучому шоу, головному блонду країни – Андрію Доманському. Ще те видовище».

Наталка Карпа разом із іншими п’ятьма відомими блондинками в шоу «Світлі голови» створили команду «Ангели Блонда». Їхніми талісманами стали маленькі ангелочки. Саме вони приносили їм успіх, коли правильні відповіді доводилось просто вгадувати.

Наталка Карпа: «Протягом всієї гри ми відповідали на питання, були неймовірно чарівними і прекрасно співали під час караоке-паузи… Ми були справжніми ангелами. Не пропустіть «Світлі голови» в вересні. Це буде яскраве шоу!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *