«Піккардійська Терція» вирушає в концертний тур містами Сходу та Півдня України

З середини травня вокальна формація «Піккардійська Терція» об’їде з концертною програмою «Найкраще» майже десяток міст Східної та Південної України.

У гастрольному графіку чоловічого акапельного гурту – Полтава, Суми, Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Миколаїв.

Двогодинна програма «піккардійців» «Найкраще» – це пісенна мандрівка 22-річною творчістю колективу: різножанровою та багатогранною. Спеціально для концертного туру Сходом і Півднем України «Терція» дала друге життя пісням, які рідко виконує на великій сцені: «Гуцулія. Тіні забутих предків», «Вперто іди», «Туман яром»… Відбудеться кілька прем’єр, зокрема «Утоптала стежечку» і «Ой, по горі роман цвіте» на вірші Тараса Шевченка. Звучатимуть також пісні на поезії Богдана-Ігоря Антонича і твори легендарного Володимира Івасюка. А ще – композиції, які увійдуть у новий, одинадцятий за рахунком, студійний альбом «Терції». І, звісно ж, не обійдеться без хітів, які разом із секстетом хором співають по всій Україні: «Старенький трамвай», «Пустельник», «Спомин»…

– Зараз кожен робить для України те, що може, – каже художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Музика – те, що об’єднує людей. Особливо в Україні, бо українська музика – це українська душа. Ми вже не раз об’їздили з концертами усю Україну: від Ужгорода – до Луганська, від Чернігова – до Одеси. І щоразу бачили одне: усюди по Україні живуть щирі та хороші люди. До них «піккардійці» і їдуть зі своїми концертами – зі щирими й відкритими душами.

Графік концертного туру «Піккардійської Терції» з програмою «Найкраще»:

15 травня – Полтава (Палац дозвілля «Листопад»).
16 травня – Суми (Театр ім. М. Щепкіна).
17 травня – Луганськ (Палац культури ім. В. Леніна).
18 травня – Донецьк (Центр слов’янської культури).
19 травня – Маріуполь (Драматичний театр).
20 травня – Запоріжжя (Концертний зал ім. М. Глінки).
21 травня – Дніпропетровськ (Театр ім. М. Горького).
22 травня – Кривий Ріг (Театр ім. Т. Шевченка).
23 травня – Миколаїв (Концерт-хол «Юність»).