У Львові відкриють Музей шоколаду

у Львові відкриють музей шоколаду
у Львові відкриють музей шоколаду

Зовсім скоро у культурному серці нашої країни — місті тисячі левів, відкриється перший в Україні стаціонарний музей шоколаду. Львів був обраний не випадково. Довгий час працівники компанії «АВК» вивчали історію походження шоколаду, і одна зі стежинок привела до Львову.

Спільно з фахівцями Львівського історичного музею, була вивчена низка історичних записів. В результаті цих досліджень вдалося відтворити історію походження шоколадних традицій в місті. Тож тепер кожен, чи то корінний львів’янин, чи то гість міста, зможе дізнатися – з чого все починалося. Старовинні львівські кав’ярні та шоколадниці – одна з візитівок міста. Представники компанії «АВК» сподіваються, що цей музей також стане місцем, куди прагнуть люди у пошуках знання, культурного задоволення і врешті-решт – шоколаду.

20 березня 2012, за підтримки Львівського історичного музею та Львівської міської ради, музей відкриє свої двері в самому центрі старовинного міста — пл. Ринок 6. , в будівлі Львівського історичного музею.

Музей шоколаду «АВК» – унікальний європейський проект, який компанія «АВК» розвиває на території СНД з 2010 року. До того, як придбати постійну прописку Музей шоколаду проїхав всю Україну — 16 міст, де шоколадні шедеври змогли побачити і спробувати більш ніж 200 000 українців.

Музей у Львові працюватиме щодня з 10.00 до 19.00, вихідний — середа.

Відвідувачі музею зможуть ознайомитися з історією шоколаду 4 мовами: російською, українською, англійською та польською. Гості дізнаються про сучасну технологію виробництва цього продукту і відвідають унікальну виставку шоколадних фігур. Усі, хто завітає до музею, на власні очі побачать найбільш знакові європейські і українські архітектурні споруди в мініатюрі: Колізей, Англійський парламент в Лондоні, Пізанську вежу, Ейфелеву вежу, Херсонес, Андріївську Церкву та інші — це Шоколадна Європа/Україна в масштабі 1:166.

Кожен гість музею особисто продегустує різні сорти шоколаду за філіжанкою кави і переглядом тематичного кіно. Маленькі відвідувачі зможуть придбати унікальні навички на уроках ліплення мармеладом, малювання шоколадом і виготовлення фігурок з марципану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *