У Львові відкрили Музей Квітки Цісик
У Львові відкрився музей Квітки Цісик. Відкриття музею відбулося у рамках першого Міжнародного фестивалю українського романсу імені Цісик, американської співачки українського походження.
![Музей Квітки Цісик у Львові Музей Квітки Цісик у Львові](https://lh6.googleusercontent.com/_VRaHjdAI44s/Sc9L7UIVWoI/AAAAAAAAAIg/P3qNO3XlaQA/180px-Kvitka_-_Songs_from_Ukraine.jpeg)
Цього року міською радою було надано проектування та дозвіл на відкриття музею Квітки Цісик. Дуже важко було знайти вулицю, яку можна було б назвати її іменем. Нам дуже пощастило, що на цій вулиці є школа, яка погодилася допомогти нам створити цей музей., – сказала начальник відділу культури і мистецтв Оксана Челепіс.
Відтак, музей знаходиться у приміщенні школи №54 на вулиці Квітки Цісик. У кімнаті знаходяться диски, чобітки, рукавички, ноти Квітки та інші персональні речі. Музей уже включено у список туристичних місць Львова.
Це дуже важливо, що у Львові з’явився такий музей. Тут зберігаються безцінні експонати, які нам надала родина співачки. Сподіваюся, це місце буде таким же популярним, як і інші туристичні центри міста.,- зазначив засновник громадської організації “Незабутня Квітка”, співорганізатор міжнародного конкурсу Роман Грицевич.
Нагадаємо, ідея започаткування першого українсько-американського проекту “Незабутня Квітка” належить продюсеру українського походження Алексу Гутмахеру. Проект присвяченій видатній співачці Квітці Цісик – одній з найвідоміших виконавиць українських пісень, яка завдяки неперевершеній манері співу та унікальному тембру голосу стала символом української пісні у світі.
Іменем Квітки Цісик названо вулицю у Львові, а також встановлено меморіальну дошку.