Львів’яни знову будуть шведити

Зібрати команду, написати сценарій, зняти фільм та побачити його на великому екрані – і усе це за 40 годин. Неможливо? Цілком реально з «Першим львівським шведінгом – 2».

Шведінг – це конкурс коротких кінорімейків. Командам потрібно перезняти сцени з відомого фільму та вкласти всю суть у 5 хв. Переможця оберуть глядачі під час показу робіт у неділю, 13 жовтня. Як заявили організатори, вони вирішили не вигадувати велосипед, а подарувати львів’янам ще одну можливість стати режисером улюбленого фільму.

«Ми пропонуємо провести вихідні цікавіше аніж зазвичай. Ось рецепт. Крок перший: вибрати і зареєструвати фільм, на який буде робитись римейк. В групі http://vk.com/movie_park є перелік фільмів, але зрештою римейк можна робити на будь-яку стрічку. Єдина вимога – щоб вона була впізнавана і відома більшості глядачів. Реєстрація робиться в телефонному режимі, або ж там у групі. Крок другий: зібрати команду з однодумців та сформувати власну знімальну групу. Жодних обмежень як на кількість, так і на специфіку техніки. Сучасні технології дозволяють знімати хороше відео навіть на телефони. Крок третій: в п’ятницю 11 жовтня о 20.00 прийти на зустріч в антикафе «coMMuna», та отримати додаткові завдання. Крок четвертий: за 40 годин провести повний етап знімального процесу від сценарію до готового фільму і надіслати його на пошту bacsbox@gmail.com, або ж занести в офіс САМОПОМОЧІ за адресою пл. Міцкевича, 6/7, 5 поверх до 13.00 неділі 13 жовтня. Крок п’ятий: зібрати побільше друзів і прийти ввечері неділі 13 жовтня на 19.00 в кінотеатр «Сокіл» та проголосувати за кращий фільм. Переможець визначатиметься кількістю голосів, тож не соромтесь піарити себе. І останній крок, шостий: не забувати, що обов’язковою умовою участі в конкурсі є отримання задоволення», – розповів Олег Бакулін, організатор «Першого львівського шведінгу -2»

Бронювання фільму: за телефонами 063-17-43-758, Олег, 097 750 95 19, Володя.

Реєстрація команд: 11 жовтня о 20:00 у антикафе «coMMuna» (вул. Галицька, 1).

Участь: 20 грн. з команди. Кількість людей в команді – не лімітована

Збір робіт: 13 жовтня до 13:00 в офісі громадського об’єднання САМОПОМІЧ (площа Міцкевича, 6/7, 5 поверх).

Показ конкурсних роликів: 13 жовтня у кінотеатрі Сокіл (вул. Володимира Великого, 14а) о 19:00. Вхід вільний.

Усі деталі – в групі http://vk.com/movie_park

Подію створено призерами «Першого львівського шведінгу» командою «Бейкер-Стріт», за підтримки громадського об’єднання САМОПОМІЧ. «Перший львівський шведінг» реалізувала формація «АРТ-оптимісти» (Миколаїв) та мистецька формація Wiz-Art (Львів) в рамках проекту «Програма резиденцій для менеджерів культури» 15 лютого 2013 року.

Партнери заходу: мережа кінотеатрів «Кінопалац», спортивно-розважальни