Львівська міська рада оголошує конкурс на підтримку україномовного книговидання

Львівська міська рада оголошує конкурс на підтримку україномовного книговидання у Львові у 2011 році. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 31 березня.

Конкурс триває 34 дні з моменту оголошення. Заявки, подані на конкурс, розглядає конкурсна комісія з питань розгляду книговидавничих проектів впродовж 20 днів після закінчення терміну подання заявок. Перелік переможців конкурсу – одержувачів фінансової підтримки буде оприлюднено на сайті Львівської міської ради. Організатором конкурсу є управління культури Львівської міської ради.

Для участі у конкурсі необхідно подати документи у Центр обслуговування мешканців.

Львів – єдине місто, де виділяють кошти на підтримку україномовного книговидання. Торік з міського бюджету виділено 350 тис. грн на випуск 18 книг. У школи закуплено понад 15 тис книжок. Ми також здаємо приміщення за 1 грн для відкриття україномовних книгарень. Минулого року відкрили книгарню ім. Антонича. Ми повинні об’єднати зусилля міста, громадських організацій, підприємців, аби досягти статусу книжкової столиці. , – міський голова Андрій Садовий.

Довідка

Перелік документів для участі у конкурсі:

1. Заява на ім’я начальника управління культури департаменту гуманітарної політики про надання фінансової підтримки на книговидання.

2. Реєстраційна картка встановленого зразка.

3. Установчі документи учасника конкурсу, копія угоди з видавництвом (у разі потреби) та копія свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців і розповсюджувачів видавничої продукції.

4. Інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір тощо).

5. Детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції.

6. Рукопис або макет видання, яке пропонується на отримання фінансової підтримки.

Фінансова підтримка видання не може перевищувати 20000 грн. та становити більше, ніж 50% вартості тиражу. Книжкова продукція, підтримана Львівською міською радою, передається для поповнення фондів міських бібліотек та бібліотек закладів освіти.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі маркетингу та культурних індустрій Львівської міської ради за тел. 235-48-82. Контактна особа, Оксана Робак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *