Дебютний “Дебют” Маркіяна Лисейка

У вівторок, 18 листопада, Львів мав змогу ознайомитись з роботами нового молодого переспективного фотографа Маркіяна Лисейка.

  У галереї „Равлик” не надто людно, проте багато журналістів і людей з фотокамерами. Казали, буде на що подивитись. Таки було. Винуватець свята, молодий студент-філолог Маркіян Лисейко, був на диво малослівним та скромним. „Уявіть собі, каже його наставник Володимир Дубас, – Маркіян навчався у групі, де було 15 дівчат і він один, але він мужньо вистояв!” Чи все-таки нервувався, чи все-таки не вистояв, проте говорили за нього і керували атракцією батьки та наставники – дарували книжки, бажали натхнення і вихваляли. Юрій Гайда, директор галереї, в захваті просить всіх до виставки. Врешті, сталось, як гадалось – схвальні відгуки, великі перспективи, ствердні кивання головою.

 

  Що стосується самих фоторобіт, то дебютну витсавку світлин автор назвав передбачувано – „Дебют”. Не можна сказати, що виставка тематична, очевидно, автор пробував себе у багатьох жанрах, хочанайбільше, здаєься, виділялися портрети. Були направду хороші моменти, досить вдалі і цікаві, але нічого нового як такого хлопець у фотографію не вніс, проте, як для першого разу – у нього таки є велике майбутнє у мистецтві фотографії. Залишається і від себе побажати йому бути в потрібний час в потрібному місці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *