“Jazz Bez”: концерти миру на звільнених територіях Сходу

Міжнародний джазовий фестиваль “Jazz Bez”, який пройде 5-14 грудня 2014 року, влаштує концерти миру на звільнених територіях Сходу України.

Як і завжди, серцем фестивалю залишається Львів, а концерти тривають у найголовніших українських та польських містах. Але цього року концертна траса, яка почнеться у Вроцлаві, завершуватиметься у звільнених містах України Слов’янську і Краматорську. Для людей, що пережили страх війни, ця музика звучатиме з іншим смислом. Концерти відбудуться під гаслом «Музика Свободи на вільній землі»!

На звільнених українських територіях дадуть концерти кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазу. Вхід на концерти буде безкоштовним.

Також організатори «ДжазБезу» власним коштом приймуть у Львові 10 музикантів з території АТО, щоб вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи та взяти участь у джем-сейшенах. Наступного року ці музиканти розвиватимуть джазове середовище та творитимуть фестиваль у Краматорську та Слов’янську.

“Цього року нашому суспільству, як ніколи, потрібно відчути як внутрішню єдність, так і спільність зі світовою культурою; не споживати кимсь подумане і кимсь проаналізоване, а думати і аналізувати; підтримувати своїх побратимів з окупованих територій, не забуваючи, що мистецтво мусить творитися навіть під час війни”. — Директор мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин.

“Jazz Bez”на Спільнокошті:
Дефіцит проекту складає 237000 гривень (мінімалізовані транспортні витрати, витрати на харчування й проживання, звук і світло, без гонорарів). Організатори запустили збір коштів на Спільнокошті і закликають долучитися:

– грошима;
– поширенням інформації;
– безкоштовними послугами.

Детально про “Jazz Bez” у Слов’янську і Краматорську: https://biggggidea.com/project/858/