Ірена Карпа у Львові

неділя ,14 грудня, 20.00
м. Львів
“Хмільний дім Роберта Домса”

В рамках всеукраїнського туру:
 Концерт гурту “Qarpa”

Справжній подарунок для любителів усебічної творчості Ірени Карпи – презентація нової книжки Ірени «Добло і Зло» разом із концертом гурту «Qarpa».
рена Карпа – королева епатажу, не-гламурна красуня, за результами голосування відвідувачів Львівського Форуму – секс-символ української літератури, хронікер у програмі «Шустер live» – презентує давно чекану книжку


Презентація книги Ірени Карпи «Добло і Зло»

«Добло і Зло» – це збірка, що містить низку «дитячих» оповідань плюс дорослу пригодницьку повість «Планета тьолок». Кожний текст тут є самодостатньою, автономною оповідкою, в той же час всі вони перегукуються між собою хронологічно, сюжетно, географічно. Деякі авторські ідеї, персонажі–люди, а також тварини, рослини, предмети та настрої переходять з одної новели в іншу, деякі вигулькують тільки раз, але залишають яскравий слід у пам’яті читача. Ірена Карпа захоплює щирістю інтонації, демонструє зрослу майстерність плетіння динамічної інтриги. Шанувальники відкриють для себе нову Ірену Карпу. Новачки знайдуть в збірці «Добло і Зло» те, на що їм ніколи не натрапити в книгах інших авторів.

Це чергова сповідь? Так!

Це автобіографічні містифікації? Так!

Це розсипи традиційного й актуального сленгу? Так!

Це скарбниця фраз, що сягають рівня афоризмів? Авжеж!

З питань акредитації звертатись за телефоном
80682069365
80634584910
Григорій

Ціна квитків:
попередній продаж: 40 гривень
в день концерту: 50 гривень

СЛІДКУЙТЕ ЗА АФІШАМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *