Британський вокаліст Річард Беркелей проведе мастер-класи для львівських джазменів

На початку березня до Львова завітає видатний британський вокаліст, композитор, журналіст та музичний критик Річард Беркелей (Richard Berkeley). З цієї нагоди із 3 по 6 березня у ЛДМУ ім. С. Людкевича проводитимуться майстер-класи для джазових вокалістів.

Приїзд вібдувається за підтримки МО «Дзиґа» та «JazzСlub.Lviv». Запис на майстер-класи відбувається за адресою: danafreska@yahoo.com.

У програмі майстер-класів:

– робота над джазовими стандартами

– курс акторської майстерності

– співпраця з ритм-секцією

Фінальний концерт учасників майстер-класів відбудеться 6 березня о 14:00 у арт-кав‘ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська 35, «Дзиґа», 2-ий поверх). До концерту приєднаються музиканти «JazzСlub.Lviv». Вхід вільний.

Довідка:

Річард Беркелей викладав у різних європейських музичних академіях: Mountview Conservatoire for the Performing Arts, LAMDA, Music Theatre Performers (Royal Academy of Music), Muzycznej Academy im. Fryderyka Chopina та Akademii Teatralnej у Варшаві.

Як вокаліст, Річард Беркелей виступав на багатьох світових музичних сценах та співпрацював з такими виконавцями, як: Fabio Biondi, Rinaldo Alessandrini, Alan Curtis, Tonio Florio, Paolo Pandolfo, Phillip Picket. Як актор, він виступав разом з такими зірками, як Рутгер Хауер, Міккі Рурк, Хелена Бонем-Картер, Емілі Уотсон, Франко Неро…

Сайт Річарда Беркеля: www.richardberkeley.pl

Сайт ДжазКлубу: www.dzyga.com/jcl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *