Вечірка у стилі Depeche Mode у РобертаДомса

1 березня 2009р. у Львові в Хмільному Домі Роберта Домса(вул. Клепарівська, 18) відбудеться вечірка в стилі Depeche Mode.
Спеціальним гостем вечірки стане гурт з Швеції Lowe, який вже не вперше відвідує Львів.
Вечірка у стилі Depeche Mode у РобертаДомсаВартість квитків – 30 грн.

Нагадаємо що швиди вже виступали у Львові в 2006 році, і вже тоді їх дуже гостинно сприйняла львівська публіка, тож не дивно, що хлопці і в цей раз вирішили не оминути наше місто своїм концертом.

Довідка:

Lowe була сформована в 2002 році Джоргеном “Leo” Джозефсоном (вокал/гітара), Рікардом Ганерсоном (бас) і Мегді Бахерзадехом (клавішні). Їхня музика вже здобула національне і міжнародне визнання.

В 2005 році Lowe перемагає на “Scandinavian Alternative Music Awards”, нагороджується титулом “Newcomer Of The Year” Також це єдиний гурт, номінований в трьох категоріях: “Newcomer Of The Year”, “Best Song” and “Best Album”.

Музика гурту – емоційний поп, пронизаний електронними елементами.Їхні перші три сингли: ”The Vanishing”, ”Ahead Of Our Time” та “Hear Me Out” швидко надали їм культового статусу як “…новій надії шведського попу..” та зрівняли з такими легендами як Depesh Mode, New Order, Keane, A-ha.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *