«Ніч еротичної поезії» на Форумі видавців не обійдеться без Юрія Винничука, Дмитра Лазуткіна та Юрія Луканова

«Ніч еротичної поезії»

Під час поетичних читань «Ніч еротичної поезії», які відбудуться на Форумі видавців у Львові, буде презентовано другу збірку віршів «Ніч Еротичної Поезії non-stop».

Перша збірка «Ніч еротичної поезії», яка вийшла минулого року, викликала суспільний резонанс: на одній з її літературних презентацій у Києві письменник Юрій Винничук вперше прочитав свій вірш «Убий п…раса». Після того депутат Леонід Грач (КПУ) звернувся до Генпрокуратури зі скаргою на те, що вірш є порнографічним твором, а також містить у собі заклики до насильницького повалення чинної влади. Звернення стало приводом для цікування письменника та публічного скандалу.
«Сплеск популярності еротичного віршу спонукав видавництво «Зелений пес» оголосити про Народний кастинг еротичних поетів, який тривав два місяці. Відбір найкращих відбувався у два етапи: перший — через голосування у Фейсбуці, другий — відбором учасників вживу на книжковому Медвіні», – пояснила Анна Богородіченко, піар-менеджер видавництва «Зелений пес».

Твори 13-х фіналістів увійшли у друге видання «Ніч Еротичної Поезії non-stop».
Це Дмитро Лазуткін, Келя Ликеренко, Михайло Карповий, Леся Мудрак, Анатолій Хромов, Олена Заславська, Ірина Шувалова, Русана Остапович, Юрій Луканов, Наталія Трохим, Юлія Шешуряк, Оксамитка Блажевська, Андрій Шадрін.
Важливо, що до НЕПу увійшли суто нові вірші авторів.
Свою участь у поетичних читаннях «Ніч еротичної поезії» на Форумі видавців вже підтвердили 9 поетів, зокрема і учасник першого НЕПу Юрій Винничук.
Художнє оформлення збірки, як і попередньої, виконає Тетяна Шевченко.
Нагадаємо, перша збірка мала назву «Ніч Еротичної Поезії» (НЕП), її упорядником був Сергій Пантюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *