Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У ДжазКлубі концерт DĄBROWSKI / ZUKANOVIĆ

9 Вересня 2010 @ 19:30 - 21:00

50грн.

9 вересня, у четвер, о 19.30 у “JazzClub.Lviv” в арт-кафе “Квартира 35” (Львів, Вірменська, 35, “Дзиґа”, 2-ий поверх) відбудеться джазовий концерт DĄBROWSKI / ZUKANOVIĆ (Poland – Bosnia – Denmark).

Tomasz Dabrowski – trumpet, mutes, Balkan Horn

Adi Zukanovich – Wurlitzer, laptop, efekty

Як багато може трапитись, якщо на сцені тільки два інструменти? Аж два інструменти?
Балканський флюгельгорн, знайдений на запиленому стриху, Wurlizter, підсилений колекцією дивних гітарних ефектів. Це інструменти, які використовують Домбровскі та Жукановіч для створення музики, що спирається на продумані композиції, поєднані з відкритою імпровізацією.

Проект є результатом творчих пошуків музикантів, котрі ніби вийшли з мейнстріму джазового середовища, але виходять зі стандартної форми, шукаючи нових засобів вираження, йдучи щораз далі і далі…

Вхід 50грн
Для членів клубу – безкоштовно

Довідка:

TOMASZ DĄBROWSKI (Томаш Домбровскі)

Труба, Балканський Флюгельгорн, ефекти

Його міцне, впізнаване звучання є інспіроване східноєвропейським фольклором, Берлінським авангардом і сучасною фрі-джащовою сценою.
Він має багато нагород, зокрема зі своїм джазовим квартетом здобув 1 місце на Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu (2008). На тому ж конкурсі переміг як найкращий інструменталіст. На фестивалі Молодих Талантів, організованим клубом Tygmont та Варшавським Університетом – „Nadzieje Warszawy 2008″, Tomasz Dąbrowski Quintet дістав нагороду як найкращий колектив.
В 2009р. Томаш Домбровскі отримав нагороду як найкращий інструменталіст на конкурсі в рамках XI Lotos Jazz Festival, Bielska Zadymka Jazzowa.
В грудні 2009р був запрошений, щоб заграти як один з 6 вибраних солістів з Данії, в проекті CROSSROAD з такими постатями як Ole Matthiessen, Henrik Dhyrbye, Ole Streenberg, які є на даний час головними музикантами хард-боп в Данії.
Брав участь в багатьох фестивалях: Amiens Jazz Festival (2010), Vinter Jazz Festival (2008), Krokus Jazz Festival (2009), Bielska Zadymka Jazz Festival (2008), New Cooperation Jazz Festival (2009), JazzBez(2008.2009), Copenhagen Jazz Festival (2010), Havnekulturfestival (2009,2010), JazZGdyni (2009). Summer of Jazz & Blues Festival (2009).
Регулярно концертує по цілій Європі з міжнародними проектами.
Крім власних колективів мав можливість концертувати з Камерним Оркестром і Тріо Анджея Ягоджінського, а також співпрацювати і записувати альбоми з багатьма музикантами і колективами з Європейської джазової сцени:ShockolaD+PL (Україна – Польща), Suntan Trio [DK], OFF QUAR TET [Польща – Данія], HUNGER PANGS [Польща – Данія], SYNTAX ERROR [Польща – Данія], UWAGA WAGGA [Польща – Боснія – Ісландія- Данія], Uber-Ach, Bulga Bulgar [Польща – Болгарія – Данія], Kenneth Knudsen Group feat. Gilad Hekselman, Tomasz Licak / Artur Tuźnik Quintet feat. Anders Mogensen, Tip Toe Big Band. Грав і співпрацював з такими музикантами як: Stephen Scott, Anthony Pinciotti, Bob Gulotti, Ben Monder, Anders Mogensen, Frank Mobus, Andrew D’Angelo, Keith Hall, Richard Andersson, Tomas Franck, Kasper Tagel, Jakob Riis, Simon Krabs, Lars Visning, Mads LaCour, Andreas Lang, Kasper Tom, Aleksander Maksymiw, Wacław Zimpel, Oskar Gudjonsson, Einar Scheving, Kasper Tranberg, Przemek Dyakowski, Marek Kądziela, Michał Jaros, Wojtek Staroniewicz, Jacek Kochan, Tomasz Grzegorski, Tomasz Próchnicki, Andrzej Święs, Sławek Jaskułke, Maciej Adamczak, Jerzy Małek, Paweł Puszczało, Łukasz Poprawski, Michał Barański, Grzegorz Piotrowski, Ihor Hnydyn, Anastasiya Litvinyuk, Tommy Anderson, Joanna Duda, Kuba Cichocki, i wielu innych.

www.myspace.com/tomaszdabrowski
www.facebook.com/tomdabrowski

ADI ZUKANOVIĆ (Аді Жукановіч)

Wurlitzer, лептоп, ефекти

Ріаніст, що народився в Сараєво (Боснія і Герцоговина) в часах війни на Балканах. Коли мав 4 роки, батьки разом з ним емігрували до Данії.

Починав вчитись на фортепіано на лекціях в загальноосвітній школі. За короткий час навчився грати так добре, що акомпанував вчителям на концертах.
Коли мав 13 років – вже грав концерти по Данії в найбільших залах, як Tivoli в Копенгагені чи H.C. Andersen Hus в Оденсе.
У віці 17 років його назвали найбільш перспективним піаністом, солістом і композитором на Ung Jazz Competition в Данії.
Писав музику до багатьох Данських фільмів
Брав участь в записі декількох альбомів, зокрема рок гурту Den Fjerde Væg. Диск отримав чудові рецензії, а гурт назвали найкращим Данським гуртом останніх років.

Зараз навчається в School of Music, Данія
Співпрацював і грав з багатьма музикантами з цілого світу, як: Andrew D’Angelo, Kasper Tranberg, Francois Theberge, Bob Gulotti, Ben Monder, Oskar Gudjonsson, Thommy Anderson, Simon Krabs, Kasper Tom, Anders Mogensen, Palle Sørensen (Saybia), Erling Kroner, Chris Minh Doky, Mathew Garrison, Niclas Knudsen, Kasper Tagel, Richard Andersson, Marek Kądziela та ін..

Співпрацює з багатьма колективами, наприклад: ÜBER-ACH (Tomasz Dąbrowski (PL) and Kasper Tom (DK)), Dagur Hóp (Ingimar Andersen (IS), Hans Mydtskov (DK), Richard Andersson (DK), Karol Domański (PL)), Moses Psychosis (Łukasz Borowicki (PL), Emil Brun (DK) and Karol Domański (PL)), Kądziela/Zukanović (Marek Kądziela (PL)), Drawing With Albert and Darcy (Simone Tang)

Надзвичайно яскрава постать, що в своїй грі поєднує балканську спадщину із сучасною класичною музикою і скандинавським фольклором.

www.myspace.com/adi.zukanovic

Деталі

Дата:
9 Вересня 2010
Час:
19:30 - 21:00
Ціна:
50грн.
Подія Tags:
, , , , , , ,

Місце проведення

мистецька галерея Василя Пилип’юка
вул. Стецька, 3а