Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Speed Dating вечірка в «Black Coffee»

13 Січня 2010 @ 19:00

35грн.

22 травня (субота) о 18 год в кав’ярні «Black Coffee»(Адреса: м.Львів
вул. Дорошенка, 38, тел.: 032 261 53 17) відбудеться Speed Dating вечірка.

Ви – успішна і різнобічно розвинута людина, проте завантажені роботою чи навчанням, які не дозволяють вам знайти час на особисте життя?

Ви стомилися від нічних клубів і сайтів знайомств?

Тоді Speed Dating це саме для вас!
Ідея Speed Dating (від англ. «швидкісні побачення») з’явилася в США і дуже скоро стала популярною у всьому світі як найефективніший швидкий спосіб знайомства.

Як проходять Speed Dating вечірки?

Протягом 120 хвилин у романтичній та затишній атмосфері кав’ярні «Black Coffee» ви матимете змогу познайомитись із 10-ма представниками протилежної статі. На спілкування із кожним учасником відведено 7 хвилин. Після сигналу ведучого чоловіки пересідають за інші столики, таким чином щоразу утворюється 10 пар.

Усім учасникам будуть роздані бейджики з іменами і короткою інформацією про них, яка б полегшувала запам’ятовування. Вам буде також надано аркуш паперу, на якому зможете занотовувати, хто із кандидатів завоював вашу симпатію. Якщо зацікавленість виявиться взаємною, учасники отримають контакти одне одного через організаторів.

Учасники заходу повинні попередньо зареєструватися, надіславши нам листа на e-mail speed-dating@ukr.net. У темі листа потрібно вказати Speed Dating. У відповідь на лист вам буде надіслано анкету, яку ви маєте заповнити і надіслати нам в електронному вигляді.

Брати участь у заході можуть лише особи віком від 25 до 35 років.
Для реєстрації потрібно мати із собою паспорт або інший документ із вашим фото та датою народження.

Вартість становить 35 грн. У вартість включено участі у заході, отримання контактів у випадку взаємної симпатії та безалкогольні напої (чай, кава, сік).

Деталі

Дата:
13 Січня 2010
Час:
19:00
Ціна:
35грн.
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Парк культури ім. Б. Хмельницького