Фестиваль “Золотий Лев” пройде під гаслом «Схід і Захід разом!»

Цього року Міжнародному театральному фестивалю «Золотий лев-2014», який відбудеться з 27 вересня по 5 жовтня, виповнюється 25 років з дня заснування. В такий складний для України час цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Схід і Захід разом!».

В програмі фестивалю львів’яни та гості міста зможуть побачити вистави театрів з Німеччини, Білорусії, Грузії, Латвії, Польщі та України, які показуватимуться на сценах Львівських театрів. В репертуарі фестивалю завжди були і тепер будуть театри зі Східної України. Подією цьогорічного фестивалю будуть театри з Луганську, які, практично в умовах війни, створили вистави в підвалах та бомбосховищах, прем’єри яких відбудуться у нас у Львові. Вашою подякою стане прихід на ці вистави.

Театри з Німеччини, Білорусії, Грузії, Латвії, Польщі привозять свої вистави для того, щоб підтримати українське театральне мистецтво і бути разом з нами в такий складний для України час.
Вперше у Львові Німеччину на фестивалі представлятиме театр «МЕТА» з виставою «Musicophilia».

Глядачі, яким подобалось мистецтво Гротовського, Кантора, Шайни, мають можливість зустрітися із продовжувачем їхніх ідей, видатним польським художником, сценографом та режисером Лешеком Мондзіком з театру «Scena Plastyczna KUL».

Вільний театр з Грузії планує привести на фестиваль виставу «Механічний апельсин».

З Києва на фестиваль «Золотий лев-2014» приїде Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка з виставою «Квітка Будяк».
Свої вистави на фестивалі представлять також Львівські театри. Сподіваємося, що загальна кількість глядачів, які дивитимуться вистави, буде сягати близько 30 000.
Цьогорічний фестиваль буде позбавлений карнавальної ходи, але відкриття фестивалю відбудеться 27 вересня вуличною виставою Львівського академічного театру Воскресіння «Сни за Кобзарем», яка приурочена 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

Також театр Воскресіння представить на фестивалі сімейну драму «Сарана» за п’єсою Біляни Србляновіч.

Незмінне гасло фестивалю «Класика очима експерименту» свідчить про його неординарність, креативність і сучасний підхід та погляд на класику. Завдяки цьому глядач має змогу відчути себе частинкою дійства. Квитки на вистави «Золотого лева» коштуватимуть від 50 до 150 грн. Половина коштів від вартості квитків буде перерахована на підтримку нашої армії. Квитки можна придбати з 15 вересня в касі театру «Воскресіння», а також в касах театрів, в яких відбуватимуться вистави.