Фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art оприлюднив список жюрі

жюрі фестивалю Wiz-Art
жюрі фестивалю Wiz-Art

5 Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art-2012, що буде проходити 26-29 липня у Львові та представить найновіші та найактуальніші короткометражні роботи з України і з-за кордону, оголошує учасників журі:

Вінсент Мун – французький режисер та мандрівник. Відомий завдяки своєму проекту Take Away Show та стрічці An Island , яку він створив спільно із данським гуртом Efterklang. Працював з Томом Джонсом, R.E.M., Arcade Fire, Sigur Rós та багатьма іншими музикантами. Планує зйомки свого проекту в українських Карпатах та Криму.

Ізольда Уґадоттір – ісландська режисерка. Брала участь у Sundance, Лондонському фестивалі, New Directors/New Films 2012 (Лінкольн Центр в Нью-Йорку), фестивалі в Сан-Паоло, Хемптоні, Палм Спрінг, Аспені, Ґетеборґу і на 100 інших, де отримувала нагороди і спеціальні відзнаки. Живе у Нью-Йорку та Рейк’явіку, зараз працює над своїм першим повнометражним фільмом. На фестивалі відбудеться ретроспектива фільмів режисерки, які перемагали на багатьох фестивалях.

Ілля Ґладштейн – український арт-менеджер, куратор короткометражної програми Міжнародного кінофестивалю «Молодість» та головний редактор фестивальної газети molodist.txt. На Wiz-Art’і 2012 Ілля розповість про особливості селекції фільмів та дистрибуцію українських короткометражок за кордон.

Вінсент Мун проведе зустрічі у форматі Q&A (запитання та відповіді), а також майстер-класи, які крім Львова відбудуться у Києві, у кінотеатрі «Кінопанорама». Вхід на майстер-класи та Q&A вільний.

Нагадаємо, що Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art буде проводитись вже вп’яте та потішить відвідувачів вечірками із виступами гуртів та ретроспективами фестивалів-партнерів. Фільми-переможці Wiz-art-2012 будуть показані в Києві на початку серпня. Відеозвіт з минулорічного фестивалю можна переглянути на офіційному Vimeo каналі фестивалю. Проект здійснено завдяки підтримці Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *