Назар Савко та компанія Navsi100.com зняли музичний фільм

А чи пам’ятаєте Ви своє перше кохання? Ті почуття, котрі колись тривожили Ваше серце? Тоді для Вас все було нове. Ви, як квітка навесні, пізнавали світ і розквітали. Вона у кожного різна -та перша любов, але вона ніколи не забудеться.

12 виконавців згуртувались до спільної роботи у авторському музичному фільмі Назара Савка «Згадати першу любов». Музична стрічка побачить світ вже у березні цього року. Вихід цього фільму автор спеціально притримав до весни, адже вважає, що весна це найромантичніша пора року і це цей період коли сама природа нас закохує.

Фільм створений з дванадцяти музичних кліпів та підводок до них.

Це історія про «простих» людей, котрі згадують про своє кохання. Ролі «простих людей» виконали наші «зірки», вдягнувши на себе різні професії. Для прикладу співачка Зоряна у фільмі зіграла роль стоматолога, Наталка Карпа – фотографа, Захар став продавцем автомобілів, а співачка Мія перфектно справилась із роллю бібліотекарки. Найбільш неординарним став гурт «Оратанія». Хлопці приміряли на себе одяг робітників і справді ремонтували трубу. Цей епізод знімали у день виборів. У перехожих ці зйомки викликали шквал емоцій, особливо у «сусідських бабусь» котрі радили, як краще ремонтувати і сварились на усіх, що труба вже довгий час протікає. Мая показала себе у ролі вчительки, Владіслав Левицький закотивши рукави став масажистом, гурт «Енерджі» борючись за здоровий спосіб життя обрали для себе ролі спортсменів, Франик на кілька хвилин став справжнім хуліганом, гурт «Гламур» і тут зумів ефектно виділитись, зігравши ролі стюардес, група «Вушка» постала у фільмі епатажними блондинками, а по сумісництву і ведучими на ТБ. Головну роль, таку собі червону нитку фільму-роль Амура зіграв Назар Савко.

Не обійшлось і без відкриттів. Вперше на екранах глядач побачить новий гурт «ТоНіКа», котрі постали у фільмі простими студентками. Це дві виконавиці музичної студії «Джерело»(кер.Н.Савко), котрі не беруть за основу завоювання публіки не тільки зовнішністю та вокальними даними, а й акторською майстерністю.

Назар Савко : «Це справді була важка і цікаво робота. Уявіть як важко з’єднати до спільної справи аж тринадцять виконавців, тринадцять творчих особистостей. Справді кажучи у нас була дуже міцна і творча команда. Ідея такої роботи вже жевріла в мені давно. Остаточно ми вирішили знімати цей фільм на весні минулого року. І тут все почалось… ми писали сценарії, знімали кліпи, купували додаткову відеоапаратуру, адже з кожним епізодом наші апетити росли. Велика дяка компанії Navsi100.com котра мало того що не відвернулась від ідеї, а допомогла втілити її в життя, а також моєму другові, керівнику балету «Тайм-аут» , а тепер і оператору по сумісництву Сергію Агапову. Гадаю, що цей фільм стане таким собі початком до наступних відео робіт. Мені приємно що в цій роботі я показав себе і як композитор так і як режисер і актор.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *