31 жовтня дитячі читання серболужицької літератури з Боженою Антоняк

Книгарня «Є» запрошує найменших читачів на дитячі читання серболужицької літератури у перекладах Божени Антоняк, які відбудуться 31 жовтня о 12.00.

Запрошуємо молодших школярів, дошкільнят та їхніх батьків до книгарні “Є” на зустріч із героями дитячих книжок сучасних лужицьких письменників. Серби-лужичани – це найменший слов’янський народ, представники якого проживають на території сучасної Німеччини. І хоча носіїв цієї мови менше, ніж 50 тисяч, вони дбайливо зберігають свої традиції, перекази й легенди. Щоб передати традиції дітям, лужицькі письменники часто роблять це в казковій формі. Ці захопюючі історії для українських читачів відкрила перекладачка Божена Антоняк. Пані Божена читатиме уривки із книжок Юрія Брєзана «Великі пригоди маленького котика» та Єви-Марії Чорнакец «Мишка в хмарах» і «Зачарована сорока».  

Книжка Юрія Брєзана «Великі пригоди маленького котика» розповість читачам про нерозлучних друзів, хлопчика Томаша та його котика Мікоша. «Мишка в хмарах» Єви-Марії Чорнакец – це весела історія про маленьку мрійницю, мишку Софію, яка забажала неможливого: навчитися літати й вийти заміж за красеня ворона Валентина. Мишка зважується на рішучий крок і… потрапляє у справжню халепу. Але закінчується історія щасливо. У «Зачарованій сороці» ми знову зустрінемося з мишкою Софією! Цього разу мишка більше не втрапить у халепу. Ба більше. Вона допоможе виручити з біди сороку Марту, чия легковажність і пристрасть до вишуканих суконь ледве не накличе прокляття на весь ліс та його мешканців.

Після читань відбудеться цікава забава, де кожен зможе намалювати пригоди казкових героїв. Найкращі малюнки прикрасять стіни книгарні “Є”.

Початок о 12.00

Адреса книгарні “Є”
м. Львів, просп. Свободи, 7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *