4 та 6 листопада фільми в Музеї ідей (Кіноклуб)

4 листопада 18-00 ,”Сковані одним ланцюгом” (1958)

У КіноКлубі відбудеться показ кінострічки режисера Стенлі Крамера.

У фільмі “Сковані одним  ланцюгом” (1958) білошкірий втікач-каторжанин під час втечі від поліцейської облави здатен побороти свій расизм і відчути симпатію до чорношкірого товариша, із яким вони сковані ланцюгом. Солідарність нібито небезпечних злочинців прямо протиставляється амбіціям поліцейських, жорстокості та жадібності жителів “звичайної” американської глибинки.

 

 

 

 

 

6 листопада 18-00, “Мої чорничні ночі” (2007)

У КіноКлубі відбудеться показ кінострічки режисера Вонг Кар Вая.

Елізабет, молода жінка, що пройшла через безліч розчарувань, шукає себе і намагається залікувати своє розбите серце. У міру того, як заживають серцеві рани, швидкоплинні зустрічі з незнайомими людьми ведуть її до нових і незвіданих сторінок життя.

Будь то мрійливий власник нічного кафе або дівчина-гравець, яка робить Елізабет відчайдушну пропозицію, або нещасний поліцейський і його непокірна дружина – всі ці люди допомагають Елізабет змінити свої погляди на життя, на взаємини між людьми і, кінець кінцем, на саму себе. Поступово Елізабет звільняється від минулого і відкриває новий шлях до глибин своєї душі – шлях до справжнього кохання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *