Виставка живопису Сергія Яроцького «СонцеЛьвів»

З нагоди Дня міста арт-салон «Сливка» пропонує насолодитись міським пейзажем Львова, пірнути у глибину його багатовікових вулиць та площ, відвідавши виставку живопису Сергія Яроцького «СонцеЛьвів». Відкриття якої відбудеться 5 травня о 17.00 в арт-салоні «Сливка» (вул.Театральна, 24).
Про автора:
Виставка живопису Сергія Яроцького «СонцеЛьвів»

Сергій Яроцький. Народився у Львові 1974 р. Після школи працював на виготовленні вітражів. 2002 року закінчив Академію мистецтв у Львові за спеціальностями кераміка та сакральне мистецтво.Сергій працював над розписами храмів Учасник осінніх садлонів «Високий замок»,. Брав у колективних виставках «Фотоманіпуляції трансформованих А…» (Львів, 2005 р, Галерея «Ом»), «Тустань 2006» (Львів, «Музей Ідей», «Енкаустична ікона» (Кіпр, 2006 р, монастир Ставровуні), «Арт-хаос» та «Осінні мотиви» (Львів, 2007 р,. галерея «Арт-11»), персональна виставка «33» ( Палац Мистецтв, Львів, 2008), проект «Тінь твого тіла» (Франківськ, 2008), Твори Сергія Яроцького перебувають у приватних колекціях в Україні, Канаді, США, Франції, Кіпрі, Польші та інших країнах.

Виставка живопису Сергія Яроцького «СонцеЛьвів»

Відомий мистецтвознавець Роман Яців , з нагоди відкриття персональної виставки С. Яроцького «33» відмітив “Що вирізняє Сергія від чималої кількості сучасних молодих творців- це чудове опанування техніки живописання. Художник зорієнтований на чуттєве письмо, збагачене поетико-філософською канвою. У його творчості яскраво простежується боротьба двох стихій: з одного боку – потреба не відсторонюватися від реального джерела, а з іншого – дослухатися до себе, зіставляти природу письма з власною індивідуальністю. І це – друге – є цікавішим, таким, що визначатиме шлях митця на перспективу”.

Виставка живопису Сергія Яроцького «СонцеЛьвів»

 За своєю суттю дуже емоційний, з оригінальним поглядом на світ, художник переконаний: чіткої межі між його мистецтвом і глядачем не існує. Як і кожен із нас, ідучи у своєму сприйнятті світу від зовнішнього до внутрішнього, і в підсумку усвідомлюючи, що завжди залишається щось неосягненним, Сергій Яроцький персональний вихід для себе віднаходить за допомогою пензля, фарб і щастя спілкування з натурою.

Ярина Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *