Проект “Кохання смарагдових коників” 21 квітня – 10 травня у галереї “Зелена канапа”

21 квітня – 10 травня 2009 року в галереї  “Зелена канапа” (вул.вул.Вірменська, 7) проходитиме мистецький проект “Кохання смарагдових коників”
Куратор, ідея проекту – Остап Патик.
Учасники: Остап Патик, Олександр Коровай, Роман Патик, Петро Сметана, Тарас Петришин, Петро Старух.

“Кохання смарагдових коників”Опис проекту: Влітку 2008 року шестеро львівських художників здійснили подорож-пленер на Шацькі озера (Волинь). Творчими результатами якого вони поділяться з поціновувачами різних видів мистецтва в “Зеленій канапі»:
Петро Старух написав твір “Кохання смарагдових коників”, що буде видане невеличким накладом і доступне для любителів літератури.
Один з героїв “Кохання смарагдових коників” – Кухонний Бог готуватиме свій кулінарний шедевр.
Олександр Коровай презентує свої фото з подорожі.
Живописні твори та скульптура складуть експозицію галереї “Зелена канапа”.

Відкриття виставки відбуватиметься 21 квітня (вівторок після Паски) о 17 годині.

Триватиме до 10 травня.
Біографії учасників:

Остап Патик народився 6 листопада 1964 року. Закінчив Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша та Львівську Академію мистецтв. Учасник більш ніж 30 групових виставок і 5 персональних, з них три закордонні (Мюнхен 1992, Гайдель 2007, Брюсель2008). Працював головним художником театру „Не журись” та головним художником днів міста Львова (2004-05 р.). Останнім часом виступає організатором неформальних художніх пленерів. В 2007 – подорож в Туреччину та виставка в „Зеленій канапі”, в 2008 році – мандри на Волинь. Запланований пленер до Казахстану в 2009 році.

Олександр Коровай народився 19 квітня 1959 року. Закінчив ЛДУПДМ, тепер Львівську Академію Мистецтв у 1981 році. Учасник багатьох виставок в Україні та світі. Викладач кафедри дизайну в Національному лісотехнічному Університеті. Працює в галузі станкового та монументального живопису. Живе та працює у Львові. Член Спілки Художників України. .

Роман Патик (двоюрідний брат Остапа Патика) народився 1955 року. Закінчив Львівську академію мистецтв. Член Спілки Дизайнерів України. Учасник 30-ти всеукраїнських виставок, та автор двох персональних. Працює в галузі монументального живопису, мозаїки та скульптури.

Петро Сметана народився 1985 в місті Самбір, що на Львівщині. 2008 закінчив Львівський Національний Лісотехнічний Університет, факультет дизайну. У 2007 році брав участь у двох групових виставках в „Зеленій канапі”, а також у всеукраїнській виставці „Трієнале живопису”, „Мальовничій Україні” та виставці до дня художника – в Києві. Учасник п’яти виставок з проекту „Веселка” у 2007-2008 роках. Учень і тепер вже творчий партнер Остапа Патика.

Автобіографія Петра Старуха:
«Відкрив очі на цей світ на початку шістдесятих минулого тисячоліття.
Закінчив вищу школу ужиткового арту у місті Львові. Вчився у видатних постатей епохи розвинутого соціалізму за що щиро вдячний.
Маю великі плани на третє тисячоліття.

Виставки, вистави, акції:
Національний музей українського мистецтва у Львові «EXSLUZIVE»
Львівський оперний театр «Крайслер імперіал»
Театр Воскресіння «МАННА»
Палац Україна Київ сценографія.
Львіські осінні салони NNnа кількість.
Міжнародні пленери по скульптурі.
Виставки в Києві: Український дім, Галерея ІнкоАрт, Спілка Художників, Національний музей українського мистецтва.
Галерея «ІРЕНА» MITOPLIAC.
Палац мистецтв Львів «ВІЙна».
Благодійний проект «Ми малюємо».
Благодійний проект галерея Примус.
Весняний салон.
Краса НЕземна… позачасовий проджект.»

Для Тараса Петришина ця виставка перша в творчій біографії. Тарас народився 1978 року. Випускник Національного лісотехнічного Університету у Львові.

Джерело: галерея “Зелена канапа”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *