Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка-фотоконкурс «Ті, без кого Львів – не Львів»

1 Листопада 2011 - 30 Листопада 2011

безкоштовно
Виставка-фотоконкурс  «Ті, без кого Львів – не Львів»
Виставка-фотоконкурс «Ті, без кого Львів – не Львів»

З 1 по 30 листопада кав’ярня-галерея «ШТУКА» запрошує переглянути виставку світлин на тему «Ті, без кого Львів – не Львів» та вибрати найкращу роботу. Відкриття фотоконкурсу у кав’ярні відбудеться 1 листопада, у вівторок, о 18:00.

Повернувшись з мандрівки, чиї обличчя нагадують, що Ти гуляєш вулицями рідного міста? Можливо, дівчини-офіціантки в улюбленому кафе? Бабці, що продає квіти? Екстравагантної статечної пані, яка щодня вигулює маленьку кудлату собаку, або ранкового захеканого бігуна по дорозі на роботу? Невиспаного сусіда та трійко його малих шибеників? Дідусів, що грають в доміно і шахи за дерев’яним столиком у твоєму дворі? Здивовано піднята брова, швидкий погляд, втома або щира посмішка… Тож хто ті, без кого Львів – не Львів?

З 10 серпня, часу початку конкурсу, по 30 вересня кав’ярнею було зібрано 92 фотографії авторів з різних куточків України. 31 найкращих було відібрано журі, до якого увійшли: Євген Булавін – арт-директор кав’ярні «Штука», Андрій Гелей – художник-дизайнер, Тарас Стефанишин – мистецтвознавець, Роман Шишак – фотограф.

Учасниками виставки-фотоконкурсу є автори не лише зі Львова, а й маленьких містечок області, Києва, Тернополя: Оксана Андрущенко, Тарас Бандрівський, Микола Боднар, Тарас Голова, Артьом Дакелін, Тетяна Дударєва, Людмила Дучкіна, Тарас Карабін, Олександра Константіновська, Дмитро Коцюба, Оксана Кришталева, Андрій Кузьмінський, Олександр Леонов, Софія Петріца, Олена Пліщенко, Андрій Рошковський, Дзвіна Тислюкевич, Анна Трофимлюк, Діна Турук, Мар’яна Федишин, Світлана Філатова, Марта Хамлай, Юлія Цяпенко, Іванна Черуха, Богдан Чичкевич.

Впродовж листопада кав’ярня-галерея «Штука» запрошує відвідувачів приєднуватись до вибору переможця, а також – долучатись до голосування на Інтернет–ресурсі «Lviv Online».

Призи для 3-х фіналістів: вечір для двох у кав’ярні «Штука», грошові сертифікати від партнерів заходу – компанії «Цифролаб» (для друку власної фотокниги) та спеціалізованого магазину цифрової техніки «Цифровичок».

У випадку виникнення запитань з приводу конкурсу просимо телефонувати (093) 572 8 222.

Деталі

Початок:
1 Листопада 2011
Закінчення:
30 Листопада 2011
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення