Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Вечір англомовної музики в Хмільному домі Роберта Домса

11 Квітня 2010 @ 20:00 - 22:00

35грн. - 45грн.

Рівно через тиждень після Великодня — 11 квітня, у пабі «Хмільний дім Роберта Домса» (вул. Клепарівська,18) відбудеться тематичний вечір за участю українських рок-гуртів, які співають англійською мовою. Також під час концерту буде проведено перший конкурс концертної фотографії під назвою RockPhotos за підтримки магазину FotoMag.com.ua .

На це дійство до Львова завітає позитивний і драйвовий колектив із Києва —WashingTones. Музика цього гурту — найкращий енергетик, який 100% не зашкодить вашому здоров’ю! Його учасники створили вірусну пісню M.D. House і кліп на неї, яка заразила усі медіа простори. На порталі YouTube кліп був переглянутий більше 130 000 разів жителями багатьох країн (і це число зростає з кожним днем)! На сцені також виступатимуть молоді й енергійні хлопці з львівського гурту Prime Time. Не зважаючи на те, що гурт був створений відносно недавно — влітку минулого року, хлопці вже відіграли декілька концертів, записали 4 пісні і втерли носа багатьом конкурентам на хіт-парадах від rock.lviv.ua. Розпочне концерт новаторський львівський інді-гурт під дивною назвою Robespierre Cardin. Перед тим, як розпочати свою концертну діяльність, цей колектив записав альбом, тому ще до початку концерту ви вже знатимете, на що спроможні його учасники. В цей вечір гурт презентуватиме свій альбом — це потрібно почути!

Юра Горбач, арт-директор пабу «Хмільний дім Роберта Домса»: «Попит на англійську мову у Львові чималий. Молодь вивчає її, щоб збудувати успішну кар’єру, користується Інтернетом та дивиться кіно мовою оригіналу. Окрім того, в нашому місті завжди чимало іноземних гостей. Тому ми раді можливості підтримати талановиті українські гурти та взяти безпосередню участь у проведенні такого цікавого заходу, як вечір англомовної музики».

Деталі

Дата:
11 Квітня 2010
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
35грн. - 45грн.
Подія Tags:
, , , , , , ,

Місце проведення