Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У Львові вперше виступить співачка Млада із проектом «Ethno-Fantasy Acoustic»

3 Березня 2011 @ 20:00 - 22:00

60грн.

3 березня, четвер, о 20:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт проекту «Млада. Ethno-Fantasy Acoustic», у якому поєднаються ліричний вокал відомої співачки Млади із майстерною грою джазових музикантів.

Місце: арт-кав’ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх )
Вхід: 60 грн. , для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу – 30 грн.

Склад проекту:
Млада – вокал
Олексій Боголюбов – рояль
Андрій Остапенко – бас
Сергій Табунщик – барабани
Дмитро Голубенко – труба

Млада – єдина українська співачка, яка працює в стилі етно-джаз-поп, який можна охарактеризувати як уявний фольклор. В терміні «уявний» мається на увазі не тільки використання фольклору, а також і авторських творів, написаних в дусі фольклору. В усьому світі його називають World Music. Вона співає для тих, для кого традиція – не муміфіковані культурні останки, а живе явище, яке розвивається далі, не вичерпуючи своїх можливостей.

«Млада звертає на себе увагу витонченим поводженням з народною музикою, її голос звучить і архаїчно, і сучасно. Радує її неформальне відношення до українських музичних першоджерел. Суттєво, це перша робота від початку і до кінця на оригінальному українському народному матеріалі. І, викликаюча, до речі, великий оптимізм в справі розвитку вітчизняної «нормальної» музики»

Олексій Коган, музичний критик.

«Мелодії, що співає Млада – це знову відкрита українська народна музика, котра зараз грає новими відтінками й ароматами. Вона виконана з надзвичайним теплом і майстерністю»

Юрек Крук, музичний критик, Великобританія.

Відео:

Деталі

Дата:
3 Березня 2011
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
60грн.
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення

Презентація «П’ятикнижжя» Грицька Чубая на 20. Форумі видавців
вул. Вірменська, 35
Ukraine