Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У Львові відбудеться Фестиваль писанок

11 Квітня 2011 - 30 Квітня 2011

безкоштовно
Фестиваль писанок у Львові
Фестиваль писанок у Львові

З 11 по 30 квітня у Львові відбудеться Фестиваль писанок.

Основною ідеєю Фестивалю є прикрашання нашої спільної оселі – нашого рідного Львова – за допомогою невід’ємного символу Великодня – Писанки. У цей період наше місто перетвориться на “Музей Писанки” під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки (із галузок, квітів, кульок, шоколаду, пінополістиролу, дерева, тощо).

Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського фестивалю потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду. Кожен учасник отримає відповідну наліпку “Учасник Фестивалю Писанок” на вітрину свого закладу (ресторану, готелю, торгового центру, тощо).

Протягом трьох тижнів для учасників, що доєднались до фестивалю будуть виготовляти писанки з шоколаду, з повітряних кульок, з дерева, з квітів та багато інших цікавих та неочікуваних матеріалів класичного символу Великодня та встановлювати на вулицях та у закладах Львова. Кульмінацією свята стане виставка писанок у ТРК «King Cross Leopolis»
Таким чином ми зможемо об’єднати найрізноманітніші заклади нашого міста в один великий фестиваль та створити новий оригінальний «Великодній туристичний маршрут» на період святкування одного з найбільших християнських свят.

Організатор: ГО «Етновир»
Сайт фестивалю: www.velykden.lviv.ua

Деталі

Початок:
11 Квітня 2011
Закінчення:
30 Квітня 2011
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення