Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У Львові презентують фільм «Золотий вересень»

30 Червня 2010 @ 18:00 - 19:00

вільний

Сьогодні, 30 червня в місті презентують фільм «Золотий вересень».  Презентація фільму відбудеться о 18.00 год. в кінотеатрі ім. Олександра Довженка, що на пр. Червоної Калини, 81. Фільм створено за підтримки Львівської міської ради, доброчинців і меценатів.

Документальний ігровий фільм «Золотий вересень» розповідає про події в Галичині у 1939-1941 роках. Стрічку створено на основі документів, матеріалів і спогадів свідків тих подій, представників українського, польського і єврейського народів довоєнної Галичини.

«У 2009 році виповнилось 70 років від часу першої радянської окупації Західної України, саме ця дата, а ще спогади «про перших совітів», котрі сьогодні ще живуть серед людей, жах від неповних двох років окупації, історія насичена драматичними подіями, були передумовою створення фільму», – говорить голова Західно-Українського Центру історичних досліджень, водночас замовник  і продюсер проекту Тарас Чолій.

«Нас вразила ця трагедія народів, про яку я так мало знав.  Буде цікаво дізнатись чи цікава ця історія нам – сучасним мешканцям України, що більше переймаємось тюнінгом своєї нової машини чи купівлею посудомийки з банкою пива в руці», – рефлектує режисер фільму Тарас Химич.

Фільм відрізняється від звичних зразків української документалістики завдяки формату «Discovery» (англ. «відкриття»), що передбачає використання сучасних ракурсів та технічних засобів при зйомці, робить фільм близьким до художнього, адже велику частину сюжетів у ньому грають професійні актори, робиться акцент на передачі емоцій, переживань простих людей.   Мета фільму – розповісти про  події, котрі є маловідомими  для широкого загалу українського суспільства, зокрема для молоді. Замовники проекту планують випустити диски з фільмом для шкіл міста Львова.

кадри з фільму:

Деталі

Дата:
30 Червня 2010
Час:
18:00 - 19:00
Ціна:
вільний
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення

Презентація книжки Романа Кушніра “Мистецтво відповідального спілкування, або Як знаходити глибинне порозуміння з іншою людиною”
пр. Свободи, 7