Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У Львові джазуватимуть колядки і щедрівки на концерті «Щедрий вечір з добрим джазом»

12 Січня 2012 @ 19:30 - 21:00

«Щедрий вечір з добрим джазом»
«Щедрий вечір з добрим джазом»

12 січня о 19:30 у Львівській Філармонії відбудеться концерт «Щедрий вечір з добрим джазом» на якому гурт «ShockolaD» джазуватиме щедрівки із друзями: Дана Винницька (Україна) і Karolina Beimcik (Польща), а також Bria Blessing (США).


Концерт проходитиме у рамках святкового проекту «Музика Різдва: від бароко до джазу».

Вже третій рік поспіль гурт «ShockolaD» творить різдвяне джазове свято. Авторські джазові обробки колядок та щедрівок лунають у Польщі під час католицького Різдва та в Україні у час від Святої Вечері до Щедрого Вечору.

Цього року «Щедрий вечір з добрим джазом» представить джазові «Спи Ісусе», «Бриніла Коса», «Сивая зозуленька», «Во Вифлеємі» та ін..

Після виступів на фестивалі «Jazz Bez» у різних проектах музиканти гурту «ShockolaD» зібралися з друзями, щоб віншувати львів’ян джазом.

У складі гурту на ударних гратиме кращий джазовий барабанщик України Ігор Гнидин. Паністка Анастасія Літвінюк, що виступала на «ДжазБезі» зі своїм проектом «Litvinyuk Acoustik Jazz». Нова вокаліста Іванка Червінська, яка надала гурту більш етнічного звучання. Саксофоніст Михайло Балог, котрий цього року представив свій українсько-канадсько-американський проект «Michael Balog Sextet». А також кращий бас-гітарист Львова Андрій Кохан.

До джазових віншувань приєднаються колишня вокалістка «ShockolaD», яка зараз виступає у проекті «DagaDana» Дана Винницька та польська джазова співачка Karolina Beimcik у проекті «Babooshki», а також американська співачка Bria Blessing, яку львівська публіка пам’ятає із фестивалів «Jazz Bez» та «Флюгери Львова».

Хай новий рік почнеться з джазу, а свята приносять радість і спокій!

Шукайте квитки у галереї “Дзига” (вул. Вірменська,35) та у касі Філармонії.

Довідки: (032) 297-56-12

Деталі

Дата:
12 Січня 2012
Час:
19:30 - 21:00
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Національний театр ім. М. Заньковецької
вул. Л. Українки, 1