Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У джаз-клубі виступить “The three waves trio”

30 Серпня 2012 @ 20:00 - 22:00

40грн.

30 серпня, четвер, у “ДжазКлубі.Львів” відбудеться концерт міжнародного джазового проекту “The three waves trio”.

Тріо поєднує сучасні джазові тенденції Нью Йорку, українську мелодичність та польську джазову традицію. Хлопці виконають власні композиції, а також вибрані джазові стандарти.

Michael Parker – контрабас
Grzegorz Pałka – барабани
Роман Бардун – фортепіано

Місце: арт-кафе «Квартира 35» (вул. Вірменська 35, «Дзиґа», 2-ий поверх)
Початок о 20:00
Вхід: 40 грн., учасникам “дзиґівських” клубів традиційна знижка

“The three waves trio”

Це творчість трьох молодих, проте досвідчених, музикантів з Сполучених Штатів, України та Польщі, котрі знайшлись у відповідний момент в одному місці. Поєднали їх ідея та бажання спільного музичного спілкування. В цьому проекті поєднуються різні культури, ментальності та світогляди. Кожен музикант має свій стиль, оснований на досвіді та особливостях місця свого творчого становлення.

Майкл Паркер/Michael Parker – контрабасист із Нью Йорка. Він вчився джазу та класичної музики в знаменитих музикантів світового масштабу, таких як Скотт Коллі (Андерграунд Кріса Портера), Рейд Андерсен (Бед Плюс), Ернст Глерум (Амстердамська конcерваторія) та Марек Каліновський (Краківська філармонія). Він також мав честь грати з такими джазовими зірками як Джон Скофілд, Ерік Харланд та Кріс Портер. Любов Майка до подорожей та музики дала йому можливість пограти на різних сценах Сполучених Штатів та Західної Європи.

Гжегож Палка/Grzegorz Pałka – молодий талановитий барабанщик з Кракова. Він брав участь і здобув нагороди на багатьох фестивалях та конкурсах, серед яких Міжнародний фестиваль «Драм фест» в місті Ополе. Також він є учасником різних джазових майстеркласів, де вчився в таких музикантів як Біллі Херт, Дом Фамуларо, Марта Клімасара.

Роман Бардун – піаніст зі Львова. Він має досвід гри в різноманітних колективах включаючи бігбенди, оркестри. Вчився у видатних польських джазових піаністів, таких як Йоахім Менсель, Анджей Ягодзінський, Марцін Масецький. Роман брав участь в міжнародних проектах граючи з музикантами Польщі, Німеччини, Великобританії, США, виступав на фестивалях Польщі, України, Молдови та Росії. Роман є стипендистом програми Міністра культури Польщі “GAUDE POLONIA” 2010 року.

Деталі

Дата:
30 Серпня 2012
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
40грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення