Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

“Take Five”: п’ять львівських фотографів про “Jazz Bez”

10 Листопада 2010 @ 19:00 - 21:00

безкоштовно

У середу 10 листопада о 19 годині у фотоклубі «5х5» (Львів. площа Коліївщини, 2) відбудеться відкриття виставки світлин “Take Five”. Виставка поєднає погляди п’ятьох львівських фотографів на : Оксани Ключенко, Віталія Грабара, Олега Огородника, Кості Смолянінова та Юрка Дячишина.

“Однією із особливостей минолорічного “Jazz Bez 2009” було те, що майже всю сценографію фестивалю було перекладено на могутні плечі п’ятьох видатних фотографів сучасності і околиць. В склад цього львівського фотоджазового колективу під назвою “Camera Quartet”, який спеціально зібрався для виступу на провідному українському джазовому фесті, входили Віталій Грабар, Олег Огородник, Костя Смолянінов, Юрко Дячишин і чарівна солістка Оксана Ключенко, яка долучилася до колективу згодом.

Результатом такого імпровізу стало сценічне слайд-шоу на великих екранах, яке змінювалося і розросталося з кожним концертом. Отож зібрано великий фотографічний матеріал, який, так само як і деякі роботи з попередніх фестивалів, тепер ми збираємося вам показати в нашому фото-джазовому клубі”.

Костя Смолянінов

Деталі

Дата:
10 Листопада 2010
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , , , ,

Місце проведення

Концерт пам’ять Ігора Білозіра «Слід на землі»
вул. Л. Українки, 1