Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Спеціальний проект модної фотографії FASHION VIEW

27 Березня 2012 @ 19:00 - 20:00

безкоштовно

27 березня о 19.00 Тиждень Моди офіційно відкриється виставкою фотопроекту FASHION VIEW

За словами Оноре де Бальзака, «Недалекий той, хто в моді бачить лише моду». Fashion фотографія – це не лише фотографія одягу, це образ з власною історією, емоцією, антуражем і безперечно – це мистецтво. Lviv Fashion Week та український журнал FotyMody, чиї завдання у розвитку і популяризації української модної фотографії збігаються, презентують спеціалістам і шанувальникам своє бачення цього візуального мистецтва – у проекті FASHION VIEW – на засадах передових тенденцій модної естетики.

Незалежний український журнал FotyMody з часу свого створення дотримується високої планки рівня світових fashion-проектів, пропонуючи нестандартні ідеї і унікальний контент. Бути всередині моди – експериментувати, захоплювати, переживати, – в такому дусі витримані всі матеріали видання. Для проекту FASHION VIEW журнал FotyMody пропонує підбірку яскравих, експресивних, ексклюзивних фотосесій, створених за останніми тенденціями світової модної фотографії.

Проект поділено на 4 блоки, в котрих представлена українська fashion-фотографія в темах:

black&white fashion – як стилізація модного образу, перетворення його в лаконічний, майже умовний графічний об’єкт.

urban fashion – мода в контексті урбаністики міста в креативній подачі автора.

fashion emotion – кожна епоха, стиль, напрямок та навіть окремі деталі одягу можемо охарактеризувати певною емоцією, у кожного вона своя, інша. Тут презентуємо живу привабливість застиглих емоцій в тандемі роботи дизайнера та фотографа.

art fashion – художня фотографія як інструмент арт терапії для реципієнта та візуалізація вільної гри художника, моделі з мистецьким інструментарієм.

Деталі

Дата:
27 Березня 2012
Час:
19:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення