Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Сьогодні джазовий день фестивалю «FаnARTia»

26 Червня 2012 @ 19:00 - 22:00

безкоштовно

26 червня, вівторок, на фестивалі «FаnARTia.ФанАРТія» польські зірки джазу «Jarek Smietana Band» вперше в Україні представить свою програму «From F. Chopin to J. Hendrix», а львівський етно-джазовий гурт львівський «ShockolaD» вперше виступить у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

«FаnARTia.ФанАРТія» проводиться у Львові в офіційній фан-зоні чемпіонату Європи з футболу 2012 року на проспекті Свободи. Концерт на головній сцені розпочнеться о 19 год. Вхід на фестиваль 26 червня – БЕЗКОШТОВНИЙ!

Розпочинатиме концерт «Open Blues Band» у якому грають найдосвідченіші українські блюзові виконавці Юрій Шаріфов, Олександр Балабан та Олександр Мельник. Продовжать першопрохідці львівського джазу «Dzyga Jazz Quintet».«ShockolaD» заграє музику зі свого першого альбому “Number One”, яка зазвучить по новому, у супроводі камерного оркестру.

Завершуватиме фестиваль проект одного із набільш знаних європейський джазових та блюзових гітаристів – Ярека Смєтани. Для Львова виступ «Jarek Smietana Band» є знаковим не тільки тому, що це музиканти дуже високого рівня, не тільки тому що вони вперше презентуватимуть свою спеціальну програму, але й через те, що Ярек Смєтана грав на першому фестивалі Jazz Bez, завдяки якому Львів став джазовим містом.

Фестиваль завершиться днями електронної музики «FаnARTia: Electronic Days» 29-30 червня, на яких виступатимуть лідери світової електронної сцени GOLDIE, KRYPTIC MINDS, ATOMIC HOOLIGAN, першопрохідці української електронної музики DJs DERRICK, TONIKA, MAX NRG, GARRY SHUMOFF, BOB ROVSKI, MAX NRG, MC NED та польські ROS ft. LADY KATEE. На електронні дні вхід буде платним.

Деталі

Дата:
26 Червня 2012
Час:
19:00 - 22:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
пр. Свободи
Ukraine