Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Шостий Львівський Міжнародний Дитячий Фестиваль

27 Квітня 2012 - 29 Квітня 2012

безкоштовно
Львівський міжнародний дитячий фестиваль
Львівський міжнародний дитячий фестиваль

З 27 по 29 квітня у Львові проходитиме Львівський міжнародний дитячий фестиваль.

Дати проведення: 27-29 квітня 2012 р.
Місце проведення: Палац Мистецтв
Цільова аудиторія: діти і підлітки 2-17 років, батьки, вчителі, бібліотекарі
Організатор: Громадська організація «Форум видавців»

ГОЛОВНІ ПОДІЇ ФЕСТИВАЛЮ:

Львівський міжнародний дитячий фестиваль (ЛМДФ)– це фестиваль фестивалів, кожен з яких має свою окрему мету, а всі разом вони демонструють дітям і їхнім батькам багатогранність та безмежність можливостей для розвитку, дають поштовх для розвитку творчого потенціалу дитини в різних сферах діяльності.

Фестиваль традиційно починається грандіозним парадом, що проводиться за сприяння Управління освіти Львівської міської ради: понад 1500 дітей в костюмах літературних героїв, спортсмени, танцювальні й театральні дитячі колективи у супроводі гурту барабанщиць та духового оркестру з прапорами та іншою символікою фестивалю крокують центральною частиною міста до Палацу мистецтв, запрошуючи на фестиваль. У подвір’ї Палацу відбувається дефіле і вручення нагород переможцям конкурсу костюмів.

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ» – це головна складова ЛМДФ, комплекс подій, спрямованих на популяризацію читання серед дітей та підлітків. Завдяки спілкуванню з відомими людьми й участі в різноманітних цікавих заходах діти переконуються, що читання – це не тільки корисно, а й цікаво та весело.

– Зустрічі з українськими та іноземними авторами, літературні читання та автограф-сесії триватимуть усі дні фестивалю.

– Акція «Книжка від зірки» відбуватиметься щодня за участі «зірок» спорту і шоу-бізнесу. Кумири читають дітям, розважаються з ними, фотографуються, проводять експрес-конкурси на знання літератури з врученням призів – книжок від видавництв-партнерів.

– У партнерстві з Генеральним консульством Республіки Польща у Львові буде організована акція «Ніч у бібліотеці» за участі найвідоміших польських та українських дитячих письменників.

– У центральній частині Львова щодня відбуватимуться квести. У кожній команді буде письменник, який розповідатиме дітям цікаві історії про Львів, про літературних героїв, вчитиме фантазувати і розповідати цікаві історії. Оголошення переможців відбувається урочисто. Вручаються нагороди переможцям.

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ І РЕМЕСЕЛ

– Творчі майстерні: 50 видів майстер-класів з різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин. Це найбільша кількість різних майстер-класів у межах одного заходу, які досі відбувалися в Україні.

– ВПЕРШЕ: екологічні воркшопи з мистецтва ‘up cycling’ та ‘re-cycling’ – перетворення старих і непотрібних речей та упаковок на нові й оригінальні декоративні вироби, прикраси, сувеніри.

– Унікальний майстер-клас зі створення коміксу проведе спеціально запрошений художник з Польщі. Діти створять свого героя і зобразять його пригоди у вигляді коміксу.

– Кульмінацією фестивалю є створення дітьми великого (розміром 20 м) художнього панно, яке є продуктом колективної творчості всіх бажаючих.

– Окрасою фестивалю стане ретроспективна виставка чеської школи ілюстрацій до дитячих книжок (у партнерстві з Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові).

ФЕСТИВАЛЬ НАСТІЛЬНИХ ІГОР «ІГРОВА СФЕРА». ВПЕРШЕ у Львові! Широко презентується ще один розвиваючий та захоплюючий спосіб дозвілля – настільні ігри. Під час фестивалю функціонуватиме ігротека, відбуватимуться ігрові турніри в режимі нон-стоп. Відбудуться прем’єри настільних ігор відомих українських авторів. Буде названа найкраща настільна гра року.

ДИТЯЧА КНИЖКОВА ПРЕМІЯ «ЛЕВЕНЯ». Перша незалежна премія в галузі дитячої літератури. Найкращі українські дитячі книжки варті особливої відзнаки. У 2011 році нагороду отримала «Рукавичка: Українська народна казка» від творчої майстерні «Аграфка» і видавництва «Навчальна книга – Богдан», яка потім здобула відзнаки на престижних міжнародних книжкових виставках.

Детальна інформація на сайті childrenfestival.org.ua

Деталі

Початок:
27 Квітня 2012
Закінчення:
29 Квітня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Фільм “Піна днів”
вул. Коперника, 17