Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Проект “В’язана Європа”

4 Червня 2012 - 30 Червня 2012

проект «В’язана Європа»
проект «В’язана Європа»

4 червня, у понеділок, кленова алея на проспекті Шевченка в центрі Львова трансформується у в’язаний євроконтинент, де кожне із дерев одягнеться у прапори країн-учасниць EURO 2012.

Над святковою вдяганкою для двадцяти п’яти дерев декілька місяців працювали три львівські майстрині: Божена Городницька, Дарія Зав’ялова та Лариса Яремчук.

Що таке ЯРНБОМБІНГ-АРТ?

ЯрнБомбінг-Арт – в’язане графіті або ж в’язана партизанка, молодий напрям у сучасному вуличному мистецтві, що бере свої початки із недалекого 2005 року. Тоді у Х’юстоні майстриня Магда Саєг, відома як PolyCotN, організувала команду Knitta Please аби мистецько «знищити» залишки пряжі, у яких зазвичай потопають майстерні хендмейдерів. Почалось усе з обв’язаної клямки на дверях магазину Магди… А далі в рух пішли мости, дерева, скляні бокси, телефонні будки, авто…

В Україні цей рух лише набирає обертів. Перші згадки про українську в’язану партизанку з’явились у червні 2011 року у Львові на вул. Пасічній, де й досі стоїть обв’язаний дорожній знак. Цьогоріч у Львові з’явиться новий ярнбомбінговий масштабний проект «В’язана Європа». Презентація проекту відбудеться 4 червня о 14.00 на проспекті Шевченка. Роздивлятися «В’язану Європу» можна буде впродовж червня.

Проект присвячений, ясна річ, як все у ці дні – Євро-2012. В’язані «панчішки» для дерев на проспекті Шевченка відтворюють національні прапори країн-учасниць чемпіонату. Нитки для проекту збирали по своїх шафах, у друзів та знайомих, а коли вже не вистачало потрібних кольорів – докуповували. В’язали, як кому зручно – хто гачком, хто спицями.

Життєрадісна ідея ярнбомбінгу дуже сподобалась львівським клаберам. Відтак серед прапорів країн-учасниць чемпіонату з’явиться також прапор одного з популярних львівських нічних клубів.

Автори проекту переконані, що оригінальний арт-об’єкт буде викликати позитивні емоції та стане об’єктом численних фотозвітів. Дотепні арте-факти, можливо, стримають євро-вболівальників від стихійного викидання сміття на вулицях міста.

Деталі

Початок:
4 Червня 2012
Закінчення:
30 Червня 2012
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення