Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Презентація українсько-французького видання — путівника “Пам’ятки стилю модерн в Україні. Київ та Львів”

11 Вересня 2012 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

11 вересня (вівторок), о 18.00 в книгарні “Є” відбудеться презентація українсько-французького видання — путівника “Пам’ятки стилю модерн в Україні. Київ та Львів / Sur les traces de l’art nouveau en Ukraine. Kiev et Lviv”. Автор — мистецтвознавець Юрій Бірюльов. (Захід проводиться спільно з Французьким Альянсом у Львові).

Цей путівник відкриває архітектурну і художню спадщину українських міст Києва та Львова, пов’язану з інтернаціональним мистецьким рухом ар-нуво. Мандрівки задумано у формі логічних маршрутів, що дозволяє туристові зрозуміти синтетичну архітектурно-художню мову ар-нуво з її особливим змістом. Водночас подано короткі біографії архітекторів і художників та інформацією про їхні найвидатніші твори. Кольорові мапи, в яких зафіксовано всі маршрути з об’єктами, полегшують орієнтацію в кожному з описаних міст.

Юрій Бірюльов — історик мистецтва, захистив кандидатську дисертацію на тему «Стиль сецесія у мистецтві Львова кінця ХІХ — початку ХХ ст.». У 1986 р. створив і відкрив для експозиції у Львівській національній галереї мистецтв виставку «Львівська сецесія: архітектура, декоративно-прикладне мистецтво, графіка, книга, живопис, скульптура», що супроводжувалась науковим каталогом (Л., 1986, 96 с.) та доповідями. Співпрацює з багатотомними виданнями — в Україні: “Енциклопедія Львова” і “Енциклопедія сучасної України”, в Польщі: «Słownik Artystów Polskich».

Деталі

Дата:
11 Вересня 2012
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення