Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Презентація поетичної збірки Юлії Мусаковської “Маски”

26 Квітня 2012 @ 18:30 - 20:00

безкоштовно

26 квітня (четвер), о 18.30 в книгарні “Є” відбудеться презентація поетичної збірки Юлії Мусаковської “Маски” (спільно з видавництвом “Смолоскип”).


Юлія Мусаковська – львів’янка, поетка, перекладач, піар-фахівець, віднедавна — молода мама. Авторка двох збірок віршів: “На видих і на вдих” (К.; “Факт”, 2011) і “Маски” (К., “Смолоскип”, 2012). Лауреатка багатьох літературних конкурсів, зокрема, за збірку “Маски” – ІІ премія видавництва “Смолоскип” та І премія конкурсу “Витоки” від Острозької академії. Книжка була представлена на Форумі видавців у Львові минулого року, проте це перша повноформатна презентація та зустріч із авторкою після тривалої перерви.

«Маски» – не просто збірка поезій, а інтригуюча гра на три дії, де співіснують денні й нічні декорації, лірична драма й містичні інтермедії. У темних коридорах та вузьких вуличках зустрічаються заблукалі пілігрими, архетипні жінки, привиди та інші химерні істоти. Викриття — це можливість зазирнути між рядків цієї поетичної збірки, за лаштунки так званого “маленького приватного театру”, як назвала книжку Наталка Білоцерківець, авторка передмови.

Деталі

Дата:
26 Квітня 2012
Час:
18:30 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення