Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Презентація книжок видавництва “Апріорі”

4 Вересня 2012 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

Книгарня “Є” та видавництво “Апріорі” запрошують Вас на презентацію нових видань, серед яких — книжка Івана Керницького “Король стрільців” та Ілька Лемка “Доля України”. Презентація відбудеться 4 вересня. Початок — о 18.00.

В. Стефаник вважав Івана Керницького (1913-1984) своїм наступником у літературі. Презентована книжка — лише невелика частина його тврчого спадку й охоплює різні періоди його творчості. В центрі уваги його творів — Галичина з її болями та проблемами. Письменник висвітлює теми, які в ті часи боялися торкатися, серед них — пацифікація та її наслідки, а також життя українців ув еміграції.

У своїх есеях знаний публіцист Ілько Лемко торкається тем розколу та сепаратизму, боротьби культурних ідей, “трьох китів української незгоди” (Голодомор, УПА і церква), мови як чиннику розколу чи єднання — тих проблем, які в останнє двадцятиліття є головними каменями спотикання в нашій державі. Сама претензійна назва книги, писаної протягом останніх десяти років , говорить сама за себе. Усі гострі кути минулого, сучасного і можливого майбутнього України — рецепти Ілька Лемка.

Під час презентацї відбудеться показ відео “СуперВуйків” “Твоя Україна” і звучатиме пісня “Marisen ft КанКаа” “Любофь — це кохання”. Пісня “Твоя Україна” (автор слів і музики Ілько Лемко) — щира патріотика у цивілізованому музичному контексті без нудної шароварщини і гнилої совдепії. Хіп-хоповий трек “Любофь — це кохання” (автор слів і музики Ілько Лемко) розповідає про кохання двох молодих сердець, які страждають через цивілізаційне непорозуміння: “маскаль” не терпить вишиванки, віршів Шевченка і розмов про УПА своєї коханої. Кохана ж намагається довести, що насправді “любофь — це кохання, а грусть — страждання, а вздохі — зітхання сумні, надєжди — надії, мєчьти — світлі мрії…”. Чим завершилася історія — почуєте.

Деталі

Дата:
4 Вересня 2012
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення