Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Презентація книжок Деяна Айдачича «Футурославія» і «Славістичні дослідження»

15 Листопада 2010 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

Усім, хто планував прийти на презентацію книжок Деяна Айдачича “Футурославія” та “Славістичні дослідження”!

На жаль, автор захворів і не зможе 15 листопада бути у Львові. Імовірно, захід відбудеться наступного місяця. Стежте за оголошеннями.

Дуже просимо вибачити за незручності.
15 листопада о 18.00 в книгарні “Є” презентація книжок Деяна Айдачича «Футурославія» і «Славістичні дослідження».

Учасники презентації:

Деян Айдачич (автор книжок),

Алла Татаренко (перекладач, літературознавець),

Василь Ґабор (письменник, літературознавець).

Книжка «Футурославія» вміщає літературознавчі огляди про футурофантастику і засновується на матеріалі сучасної фантастичної літератури. Автор досліджує назви персонажів у кіберпросторі сучасної слов’янської фантастики, кохання майбутнього у творах слов’янських фантастів тощо; у полі його зору — як сербські письменники (Мілета Проданович, роман “Нові клюні”), так і українські (Олександр Ірванець, роман “Рівне / Ровно).

У книзі “Славістичні дослідження” зібрано статті про українсько-сербські зв’язки та переклади, а також славістичні праці — фольклористичні, мовознавчі та літературознавчі. Автор розмірковує про нові слов’янські слова і метафори в Інтернеті, про еротичну лексику в слов’янських мовах, про сербську драматургію тощо; аналізує тексти модерної української літератури (В. Домонтович) та сучасної (В. Шевчук, Ю. Андрухович, В. Єшкілєв, Є. Кононенко, С. Пиркало).

Деян Айдачич — сербський філолог, етнолінгвіст, літературознавець, фольклорист — доктор філологічних наук. Працював лектором-доцентом сербської літератури в Інституті філології КНУ ім. Тараса Шевченка. Читав лекції з фольклористики та історії літератури південних слов’ян у Веліко Тирново (Болгарія), Варшаві, Лодзі, Гданьску, Любліні (Польща), Пескарі (Італія). Організатор та співорганізатор заходів та днів української культури в Сербії за участю українських гостей і днів сербської культури в Києві.

Деталі

Дата:
15 Листопада 2010
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення