Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Презентація книжки Даніела Кайзера “Дисидент. Вацлав Гавел” за участі автора

27 Квітня 2012 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

27 квітня (четвер), о 18.00 в книгарні “Є” відбудеться презентація книжки Даніела Кайзера “Дисидент. Вацлав Гавел” за участі автора (спільно з видавництвом “Темпора”, Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові, Чеським центром при Посольстві Чеської Республіки в Україні).

Книга присвячена біографії видатного чеського політика і драматурга Вацлава Гавела: його походженню, дитинству, юності та зрілості. Покликаючись на листування, автор описує, як Гавел успішно поєднував успішну драматургічну кар’єру з дисидентською діяльністю. Розповідь закінчується тоді, коли всесвітньо відомий драматург Вацлав Гавел балотується на посаду президента Чехословаччини і завершує кар’єру дисидента.

Даніел Кайзер (1971 р.н.) – за освітою історик, німецький філолог. З 1999 р. до 2001 р. працював у виданні “Lidové noviny”.

“Я завжди поважав Вацлава Гавела, але, пишучи книгу про нього, вирішив вдатися до здорового критичного методу. Я перший, хто порівнював його старі спогади про суди та в’язницю з матеріалу, які збереглися у Міністерстві внутрішніх справ, тобто я зіставляв його свідчення з усім, що мені вдалося відшукати про Вацлава Гавела. До мене ніхто такого не робив (…).

Вацлав Гавел — приклад того, як людина має поводитись у важких умовах і не втрачати гідність. У сімдесятих та вісімдесятих він справді зробив більше, ніж коли став президентом. Його президентство — це загалом повернення кредиту, який він дав суспільству, будучи дисидентом”.

Даніел Кайзер

Деталі

Дата:
27 Квітня 2012
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення