Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Персональна фотовиставка Олександра Перепечай «Apocalypse Please»

27 Квітня 2012 - 12 Травня 2012

безкоштовно
Олександр Перепечай «Apocalypse Please»
Олександр Перепечай «Apocalypse Please»

27 квітня 2012 р. в арт-галереї «Коралі» відбудеться урочисте відкриття першої персональної фотовиставки фотографа із Лондону, проте корінного львів’янина – Олександра Перепечай. Виставка триватиме з 27 квітня по 12 травня 2012 р., відчинена щодня, крім неділі і понеділка, з 13.00. до 18.00.год. Вхід вільний.

Творчість українського молодого талановитого фотохудожника Олександра Перепечай, нині жителя туманного Альбіону, тісно пов’язана як із Лондоном, так і з його рідним Львовом… Світогляд, сформований під впливом цих двох міст, а також багатогранність інтересів митця (авіація, музика, література) визначають його творчу спрямованість.

Саме з переїздом Олександра до Лондону його захоплення художньою фотографією перейшло на новий рівень, про що свідчить перемога у Міжнародному фотоконкурсі «Festa dell’unita Manzana» (Італія, 2007).

Автор зазначає, що натхнення спеціально не шукає, адже він хоче показати просто реальність світу, незаувальовану і не завжди приємну: «Фотографію потрібно робити без підготовки, тоді вона є справжньою і живою. Постановочне фото – вдале для комерції і гламуру». Натомість його захоплює можливість упіймати і втримати щирість відчуття миттєвості чи певної ситуації; він намагається показати буденність нашого життя через призму свого об’єктиву.

Під час урочистого відкриття фотовиставки відбудеться презентація збірки поезій Олександра Перепечай і Костянтина Пелех «Вода і вітер», а 2 травня в фотоклубі «Ч/Б. 5х5» – зустріч-дискусія з фотомитцем, де він продемонструє низку своїх творів, розповість про нюанси свого творчого шляху, особливості виставки, загалом про свою художню фотографію. Кожного гостя цього фотопроекту очікуватимуть цікаві несподіванки, креативний підхід до символічного розкриття тематики та сенсу творчості Олександра Перепечай. Давайте спробуємо разом із автором призупини хоча б на мить рух занепаду приреченої реальності сьогодення!

Деталі

Початок:
27 Квітня 2012
Закінчення:
12 Травня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення

Дні мистецтва перфоманс у Львові
Ukraine