Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Музика Різдва: від бароко до джазу

11 Січня 2012 - 13 Січня 2012

Музика Різдва
Музика Різдва

Від 11 до 13 січня у Львові лунатиме Музика Різдва. Цими днями у Львівській Філармонії та Органному залі триватиме музичний проект «Музика Різдва: від бароко до джазу», який поєднає феєрію “Йдемо до Вифлеєму” та концерт «Щедрий вечір з добрим джазом».


«Музика Різдва» представить різдвяні мелодії бароко, романтизму, класицизму з Іспанії, Франції, Італії, Англії, Австрії, Німеччини та інших європейських країн поряд із джазовими обробками українських і польських колядок та щедрівок.

У середу 11 та п’ятницю 13 січня в Органному залі львів’яни зможуть послухати концерти Різдвяної феєрії “ЙДЕМО ДО ВИФЛЕЄМУ” у яких братимуть участь:

ансамбль “A cappella Leopolis” (мистецький керівник Роман Стельмащук), оркестр “Leopolis” (концертмейстер Адріан Боднар). Солісти: Божена Корчинська (сопілка), Андрій Наконечний (барокова труба, цинк), Настуня Сокрута (скрипка), Анна Іванюшенко (клавесин), Надія Величко (орган), Дмитро Олійник (ударні інструменти), Остап Сливинський (читець). Диригуватиме Людмила Капустіна.

Львівське Різдво наповниться музикою клавесина та органа. Виконуватимуться традиційні різдвяні мелодії Європи, як невідомих авторів, так і славетних композиторів – Г. Ф. Генделя, Ф. К. Моцарта, Ф. Грубера та ін.

Музична феєрія творитиметься у вигляді театралізованих дійств, використовуючи історичні костюми та давні інструменти.

Місце: Будинок органної та камерної музики (вул. С. Бандери, 8)

Початок концертів о 19:30

У четвер 12 січня у Львівській Філармонії втретє відбудеться концерт «Щедрий вечір з добрим джазом» на якому гурт «ShockolaD» джазуватиме щедрівки із друзями: Дана Винницька (Україна) і Karolina Beimcik (Польща) у проекті «Babooshki», а також Bria Blessing (США).

Склад гурту «ShockolaD»: Анастасія Литвинюк – фортепіано; Ігор Гнидин – барабани; Іванка Червінська – вокал; Михайло Балог – саксофон; Андрій Кохан – бас-гітара

Після виступів на фестивалі «Jazz Bez» у різних проектах музиканти гурту «ShockolaD» зібралися з друзями, щоб створити у Львові різдвяне джазове свято. У програмі вечора авторські джазові обробки колядок та щедрівок.

Місце: Львівська Обласна Філармонія (вул. Чайковського,7)

Початок концерту о 19:30

Із 27 грудня шукайте квитки у галереї “Дзига” (вул. Вірменська,35). Для членів Етноклубу Набутків, фотоклубу «5х5», кіноклубу Олега Яськіва та «JazzClub.Lviv» до 3 січня 2012 р. продаватимуться квитки зі знижкою 50 %.

Довідки: (032) 297-56-12 Інформація на сайті: www.dzyga.com

Деталі

Початок:
11 Січня 2012
Закінчення:
13 Січня 2012
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення