Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

15 Жовтня 2014 - 17 Жовтня 2014

З 15 по 17 жовтня в Палаці спорту “Україна” проводитиметься Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

XV міжнародна виставка-ярмарок “ТурЕКСПО”
Виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.
Тематичні розділи виставки:
Туристичні продукти та інфраструктура Львівщини. Маловідомі туристичні об’єкти України та світу. SPA та оздоровчий туризм. Активний, пригодницький та екологічний туризм. Заклади розміщення, відпочинку та оздоровлення. Транспортні та авіа послуги. Страхування в туризмі. Інформаційні технології в туризмі. Туристичні офіси світу.

VIII спеціалізована виставка “Готельний та ресторанний бізнес”
Виставка «Готельний та ресторанний бізнес» – це головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України, місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів.
Тематичні розділи виставки:
Оснащення та меблі для готелів, санаторіїв, КаБаРе. Обладнання для професійного прибирання. Програмне забезпечення та засоби автоматизації для готелів та ресторанів. Санітарно-гігієнічне обладнання та матеріали. Професійний посуд, аксесуари. Спецодяг та уніформа для персоналу. Текстиль, білизна, інтер’єрні рішення. Продукти харчування та напої для КаБаРе. Вендінг. Конференц-обладнання. Продукція для Wellness & SPA салонів.

V конкурс професійних кухарів “ПРОСТО. Їжа без пафосу!”

Популяризація здорової, смачної та простої у приготуванні їжі в закладах громадського харчування. Розвиток мереж здорової їжі на західній Україні.

VII спеціалізована виставка “Континент розваг”
Виставка «Континент розваг» – це головна подія індустрії розваг в Західному регіоні України, місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для розважальних комплексів та їх безпосередніх споживачів.
Тематичні розділи виставки:
Розважальні автомати та симулятори. Музичні автомати та системи „караоке”. Інтерактивні та лазерні ігри. Більярд, боулінг, дартс, гольф. Паркове обладнання. Надувні атракціони та аероконструкції. Водні атракціони. Сухі басейни та м’які ігрові модулі. Дитячі ігрові майданчики та лабіринти. Атракціони для сімейного відпочинку.

 

Деталі

Початок:
15 Жовтня 2014
Закінчення:
17 Жовтня 2014
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Палац спорту “Україна”
вул. Мельника, 18