Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Львівський міжнародний дитячий фестиваль

28 Квітня 2011 - 30 Квітня 2011

безкоштовно
Львівський міжнародний дитячий фестиваль
Львівський міжнародний дитячий фестиваль

З 28 по 30 квітня у Львівському Палаці мистецтв проходитиме Львівський міжнародний дитячий фестиваль.

Фестиваль проводитиметься для дітей і молоді, в тому числі з інтернатів, дитячих будинків, малозабезпечених родин та дітей в потребі, батьків, освітян, працівників культури зі Львова та Львівської області, а також для переможців конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України» з усіх областей України, АР Крим, міст Києва, Львова та Севастополя і гостей міста.

Почесний гість Фестивалюписьменниця Барбара Космовська (Польща). Пані Барбара – популярна письменниця, чиї твори для молоді належать до найулюбленіших книжок польських підлітків та їхніх батьків: «Буба» (перше видання 2002, відтоді перевидавалася 5 разів), її продовження «Буба: мертвий сезон» (2007) та «Позолочена рибка». Це книжки, які варто читати усією родиною.

ОСНОВНІ ПОДІЇ ЛЬВІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ:

* ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ»
* ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ТА МИСТЕЦТВА
* МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІЛЮСТРАЦІЙ
* КНИЖКОВИЙ ЯРМАРОК «ФОРУМ – ДІТЯМ»

ПАРАД УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ. Яскраве та феєричне дійство! Учасники: переможці Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2011», переможці та лауреати конкурсу костюмів літературних героїв м. Львова, юні спортсмени УДЮМКів міста Львова, мистецькі і творчі колективи шкіл та позашкільних закладів міста. Біля Палацу мистецтв на учасників чекає сюрприз – офіційні талісмани Турніру «ЄВРО 2012» Славек і Славко!

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЛЬВІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ. Брифінг організаторів за участі Голови ЛОР Олега Панькевича, голови ЛОДА Михайла Цимбалюка, Голови міста Львова Андрія Садового, Директора турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні Маркіяна Лубківського, президента ГО «Форум видавців» Олександри Коваль. Розважальна шоу-програма від Левка Дурка!:)

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ». Підведення підсумків Конкурсу «Найкращий читач України» та церемонія нагородження дітей-переможців з усіх областей України, АР Крим, міст Києва, Львова та Севастополя.

Генеральний партнер Фестивалю – Компанія «Кока-Кола Україна».

«КНИЖКА ВІД ЗІРКИ»: Левко Дурко, Олександр Божик, Тамара Горгішеллі, Павло Табаков, Віктор Винник, Андрій Федотов, Олена Корнєєва, Мирослав Кувалдін, гурт «Шоколадка», Місько Барбара, Zоряна, Софія Федина, Остап Канака. Читай з зірками!

Щодня і щогодини: Акція «Книжка від зірки!» та книжкова лотерея «Візьми, читай!».

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ТА МИСТЕЦТВА ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! Унікальна міжнародна виставка ілюстрації українських та литовських художників. 400 робіт найвідоміших ілюстраторів!

Учасники Міжнародної виставки ілюстрацій дитячих книжок: «Аграфка», творча майстерня, Сігуте Ах (Литва), Світлана Балух, Катерина Білетіна, Арсен Джанікян, Катерина Дудник, Владислав Єрко, Паулюс Йодішюс (Литва), Ольга Кваша, Іветта Ключковська, Вікторія Ковальчук, Кястутіс Каспаравічюс (Литва), Кость Лавро, Тетяна Луньова, Надя Маркелова, Максим Паленко, Олег Петренко-Заневський, Марися Рудська, Лілія Тєптяєва, Софія Ус, Сігуте Хлебінскайте (Литва), Сергій Храпов, Катерина Штанко, а також Виставка ілюстрації із колекції Міжнародного фестивалю дизайну «Корова» (м. Дніпропетровськ, Україна).

ЩОДНЯ – МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД ВІДОМИХ ІЛЮСТРАТОРІВ!

«Білий слон удачі». Майстер-клас проводить Кястутіс Каспаравічюс (Литва). Відомий литовський письменник та ілюстратор, який отримав чимало нагород за свої казки та малюнки. Автор 45 книжок, що перекладені 17-ма мовами. Його називають «гордістю сучасної литовської дитячої літератури». Книги Каспаравічюса було двічі визнано найкращими на міжнародному книжковому ярмарку в Болоньї. 2008 року письменники став вололарем медалі імені Ганса Христіяна Андерсена, а його книжку «Садівник Флоренціус» визнано найкращою дитячою книжкою Литви.

«Світ акварельних імпровізацій». Майстер-клас моментальних імпровізацій аквареллю проводить художниця Сігуте Ах (Литва). Лауреат багатьох міжнародних премій дитячих книжкових ілюстраторів, внесена до Почесного списку Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY).

«Створюємо чудо-книжку». Майстер-класи проводять художники Сігуте Хлебінскайте та Паулюс Йодішюс (Литва). Сігуте Хлебінскайте нагороджена дипломом Вільнюського конкурсу книжкового мистецтва. Ілюстрації до книжки «Що робиться на дворі» удостоєні премії Французського міжнародного центру навчальної та молодіжної літератури «Octogone Prix». Паулюс Йодішюс (Литва) письменник і художник. З 2000 року він проілюстрував дев’ять книг для дітей. У 2006 році його книжка «Bug’s Cake» була визнана найкращою дитячою книгою року. 2006 року Литовське відділення Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY) присудило премію за найкращі книги для найменших читачів книзі Паулюса Йодішюса «Торт Буг» (Торт Amarelo)».

Майстер-класи від Костя Лавра, Катерини Штанко, Катерини Білетної, Олега Петренка-Заневського, Вікторії Ковальчук, Наталки Балух, Макса Паленка та інших відомих українських ілюстраторів.

Також щодня і щогодини: 8 майстер-класів з різних видів творчості і мистецтва; виступи шкільних театрів і танцювальних колективів, консультації дитячого психолога, конкурси, ігри, співи, танці та маса інших розваг! Протягом Фестивалю 120 годин безкоштовних майстер-класів з різних видів творчості та мистецтва!

СТВОРЕННЯ ДІТЬМИ З УСІХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ МОНУМЕНТАЛЬНОГО ХУДОЖНЬОГО ПАННО «КОЛЬОРОВИЙ СВІТ» РОЗМІРОМ 10 МЕТРІВ!

Фестиваль дитячої творчості та мистецтва проводиться за підтримки Програми і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні.

ЗУСТРІЧІ ТА СПІЛКУВАННЯ З ДИТЯЧИМИ ПИСЬМЕННИКАМИ ТА ХУДОЖНИКАМИ: Барбарою Космовською (Польща), Кястутісом Каспаравічюсом (Литва), Паулюсом Йодішюсом (Литва), Сігуте Ах (Литва), Сігуте Хлебінскайте (Литва), Галиною Малик, Сашком Лірником, Олександром Єсауловим, Андрієм Бачинським, Олесем Ільченком, Наталією Малетич, Романом Гамадою, Марією Чумарною, Ганною Осадко, Марією Морозенко, Лесею Наєнко, Іваном Лучуком, Дмитром Павличком, Василем Степаненком, Яремою Гояном, Віктором Тереном, Романом Скибою, Катериною Дудник, Костянтином Матвієнком, Віктором Клименком, Сашком Гаврошем, Лесею Вороніною, Ірен Роздобудько, Ігорем Калинцем, Марією Людкевич та ін.

«ПОДОРОЖ У ЗОЛОТУ ДОБУ СЕРЕДНЬОВІЧНОГО ЛЬВОВА» З ЛИЦАРЯМИ ОРДЕНУ ПАЛАДИНІВ: Цікаві розповіді та легенди про історію середньовіччя, безкоштовна фотосесія для гостей. Двобій лицарів!

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРОБЛЕМ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «ДИТЯЧЕ ЧИТАННЯ ТА ІНТЕРНЕТ». За участі українських та іноземних науковців. Обговорення форми співіснування в культурному просторі сучасного дитинства традиційної книжкової та електронної культури.

ЯРМАРОК ДИТЯЧИХ КНИЖОК, ІГРАШОК ТА РОЗВИВАЮЧИХ ТОВАРІВ «ФОРУМ – ДІТЯМ». Учасники: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Аверс, Агенція іноземних мов Наталії Дячук РУНА, Апріорі, Аст-прес-Україна, БАО, Буквоїд, Букрек, Веселка, Видавництво Старого Лева, Грані-Т, Добра читальня, Довіра, Егмонт Україна, Євросвіт, ЗНАЙКА, Зоряна казка, Казка, Книжкові джерела, Комікс Україна, Країна ангелят, Країна мрій, Махаон-Україна, Мікко, Навчальна книга Богдан, Нова дитяча література, ПЕППІ, Піраміда, Ранок, Розумна дитина, Світ дитини, Свічадо, Сейбр Світло, Теза, Торсінг плюс, Українська бібліотечна асоціація, Умнічка, Урбіно, Фактор, Хелен Дорон Рання Англійська.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ КНИЖКУ!» І ПЕРЕДАЧА КНИЖОК ДІТЯМ З ІНТЕРНАТІВ І ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ.

Детальна програма Львівського міжнародного дитячого фестивалю (.doc , .pdf, сайт)