Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

LFW models PARTY

18 Листопада 2010 @ 20:00 - 23:00

Lviv Fashion Week і Офіційний партнер клуб RAFINAD PEOPLE запрошують на LFW models PARTY – святкування першого випуску модельної школи Lviv Fashion Week.

– показ колекції MALVA-FLOREA весна/літо 2011

– показ колекції Olga De Nogga весна/літо 2011

– нагородження дипломами модельного агентства Lviv Fashion Week

Колекція «Marvellous autumn» («Неповторна осінь») від MALVA-FLOREA створена під впливом неповторної атмосфери осінньої природи і кіносаги «Сутінки». Жінка у «Marvellous autumn» дивиться на світ очима природи – крізь призму флористичних за стилем і хай-тек за матеріалом аксесуарів. Колекція побудована на основі теплих кольорів: коричневого, жовтого, багряно-червоного, бежевого, жовтих і брудно-зелених тонів, кольору асфальту. Рослинні мотиви використані в орнаментах, принтах на тканині, металевих аксесуарах, деталях одягу, стилістиці крою і драпіруванні.

Ольга De NoGGa пропонує колекцію «Провокація», джерелом натхнення для якої став оригінальний образ відомого стиліста, критика моди і редактора італійського журналу «Vogue» Анни П’яджі та її неординарна творчість. П’яджі – яскрава, єдина в своєму роді, з неповторним почуттям стилю і гумору, справжня ікона в світі моди. Еклектичний світ Анни П’яджі – це яскравість і зухвалість, різнорідні матеріали, «поєднання непоєднуваного», зручність і креатив, насичені експресивні кольори.

Деталі

Дата:
18 Листопада 2010
Час:
20:00 - 23:00
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Цікаво про цьогорічний Форум Видавців
вул.Руданського, 1
Ukraine