Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт гурту “ManSound” – “Acapellissimo”

19 Квітня 2012 @ 19:00 - 21:00

50грн. - 130грн.
Концерт гурту ManSound
Концерт гурту "ManSound"

19 квітня о 19:00 у Львівській філармонія концерт гурту “ManSound” – “Acapellissimo”.

Вокальний секстет «ManSound» представить нову програму та однойменний диск «Acapellissimo».

На сцені київський вокальний секстет «ManSound» створює неповторну атмосферу, своєрідне диво: співають шестеро чоловіків, а звучить наче цілий оркестр. Вони не імітують інструментів, але їхнє унікальне багатоголосся створює «картину» оркестрової самодостатності, цілісності. Звучить щось неймовірно віртуозне та не виникає відчуття вокальної еквілібристики, штучності. У цьому унікальному колективі приваблює могутнє, яскраве, ансамблеве чоловіче звучання – «Man! Sound».

«ManSound» отримав незаперечне визнання слухачів та музичних критиків світу. Це співаки найвищого професійного рівня. Неодноразово «ManSound» порівнювали із славетним негритянським колективом «Take six» , що підкорив світові сцени блискучими джазовими обробками негритянських духовних пісень – спірічуелзів. Перлини афроамериканської музики, цікаві авторські композиції у репертуарі секстету звучать у власному аранжуванні разом з популярними композиціями за мотивами українських і російських народних пісень. І пісні «The Beetles», і українські колядки, і негритянські спірічуелзи створюють органічну, захоплюючу музичну канву.

Творцем колективу «ManSound» (1994) був музикант-філософ Володимир Міхновецький (2004 року помер від інфаркту на гастролях). Склад колективу змінювався, та постійним є напрям, професійний рівень творчості. «ManSound» – а це: Юрій Роменський, Сергій Харченко, Вілен Кільченко, Володимир Сухін – тенори, В’ячеслав Рубель – баритон, Рубен Толмачов – бас – є постійним учасником міжнародних джазових фестивалів. Секстет побував з гастролями у Нідерландах, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві, Білорусі, Казахстані, Росії, та неодноразово у США: взяв участь у понад 50-ти джазових фестивалях, тричі як почесний гість виступав на Lionel Hampton Jazz Festival в США.

Нагороди: «All American Entertaiment Awards» номінувала «ManSound» на звання кращої вокальної групи (2001). «ManSound» завоював Ґран-прі на міжнародному конкурсі акапельних груп “Vokal Total” (Грац, Австрія, 2002). Секстет виступає на кращих європейських фестивалях вокальної та джазової музики: “Vokal Total” (Мюнхен, Німеччина), «Voice Mania» (Відень, Австрія). Всесвітня акапельна асоціація (CASA) визнала відомий джазовий стандарт «Nature boy» в аранжуванні Володимира Міхновецького кращим у світі вокальним виконанням у стилі «джаз» (2004). «ManSound» було визнано «ShowBiz Award» кращою джазовою групою України (2005).

Деталі

Дата:
19 Квітня 2012
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
50грн. - 130грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Національний театр ім. М. Заньковецької
вул. Л. Українки, 1