Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт гурту «Іншиj День» у Хмільному домі Роберта Домса

16 Квітня 2010 @ 20:00 - 22:00

50грн.

16 квітня о 20:00 в Хмільному домі Роберта Домса відбудеться концерт гурту  «Іншиj День» (Київ) за підтримки гурту  «Кожному своє» (Львів).

Ціна квитків:
Попередній продаж квитків – 35 грн.
В день концерту – 50 грн.
Довідки за тел.: (032) 242-25-94

Довідка:
Гурт «Іншиj День» створений в жовтні 2006 року в Києві.

Окантована прямокутником руна Торн то є ворота, крізь які мусить рано чи пізно пройти кожна людина. В англійській мові є слово thorn, що має давнє кельтське походження і означає «шип». Таємний зміст цієї руни у кельтів — подолання перешкод, перехід з певного минулого у непевне майбутнє. Крізь ті самі ворота. Чи принесе цей перехід нове життя полегшення та кращі часи, залежить від самої людини. Сильні духом зможуть відкинути минуле, що відболіло заради майбутнього, що кличе.

У слов’янській мітології руна Торн або Турісаз асоціюється із Даждьбогом. Вона символізує Абсолютне Благо, а трикутник-шип перетворюється на «ріг достатку». У слов’ян випадіння руни Даждьбога означала вдале завершення будь-якої справи, нові знайомства та зв’язки, отримання нових благ.

Розрив у вертикальній лінії додає знакові схожости з літерою «І», тоді як шип уособлює літеру «Д». Це і наш символ також. Символ «Іншого дня». Того, що чекає тебе за воротами.

Місце проведення